Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2013-02-13

E. Daniūtės ir italo pora džiaugiasi auksu

  
E. Daniūtės ir italo pora džiaugiasi auksu Lietuvė Edita Daniūtė ir Mirko Gazzoli įvertinti profesionalų čempionate.

Garsi Lietuvos šokėja Edita Daniūtė kartu su savo partneriu italu Mirko Gozzoli pasipuošė aukso medaliais. Jie tapo Profesionalų lygos pasaulio standartinių šokių čempionais. Pora dideliu dėmesiu galėjo mėgautis ne tik nugalėjusi kitas 43 poras, bet dar ir neprasidėjus varžyboms.

Kitas poras lietuvė ir italas nurungė pademonstravę nepriekaištingą techniką, tačiau, kaip praneša žiniasklaida, pora daug simpatijų susilaukė ir dėl to, kad E. Daniūtės partneris yra charizmatiškasis italas M. Gazzoli, kurio šalyje ir vyko čempionatas.
Lietuvai atstovavusi pora daugiausiai balų gavo puikia sušokusi kvikstepą, valsą ir tango. Tai ir atvėrė kelią ant nugalėtojų pakylos.
 
Po čempionato E. Daniūtė džiaugėsi, kad jos partneris Mirko sutiko atstovauti Lietuvai, nors pats ir norėjo šokti už Italiją. Pora taip pat džiaugėsi ir profesionaliu teisėjų darbu.
 
Lietuvai tame pačiame čempionate taip pat sėkmingai atstovavo ir Kauno sportinių šokių klubo „Sūkurys“ šokėjai Lina Chatkevičiūtė ir Donatas Vėželis – jie užėmė penktą vietą. Šią porą treniruoja garsūs treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos.
 
  

Žymos: Sportas, Šokis, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...