Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-03-27

Etapas Malaizijoje baigėsi S. Vettelio atsiprašymu

  
 Etapas Malaizijoje baigėsi S. Vettelio atsiprašymu „Red bull“ pilotas Sebastianas Vettelis Malaizijoje pademonstravo savą taktiką.

„Formulės 1“ etapas Malaizijoje buvo išties karštas. Jam pasibaigus ant nugalėtojų pakylos pakilęs „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis bandė šypsotis ir džiaugtis, tačiau jo pergalę temdė negarbingas elgesys.

Jis nepakluso komandos nurodymui mažinti tempą ir neberungtyniauti su kolega Marku Webberiu. Negana to, kaip traktuoja žiniasklaida, pralenkė jį iš pasalų. S. Vettelis atsiprašė kolegos, tačiau jam vis tiek toks poelgis gali baigtis diskvalifikacija bent jau vienam etapui, nors kol kas toks sprendimas ir nėra priimtas.
S. Vettelis atsiprašydamas kolegos M. Webberio sakė, kad supranta jį, nes jo komandos narys taupė padangas ir bolidą, o jis pats labai rizikavo. „Noriu atsiprašyti Marko. Jis taupė bolidą ir padangas, ir aš labai rizikavau jį lenkdamas tokiu metu“, – žurnalistams pareiškė vokietis, australą pralenkęs tuomet, kai abiem pilotams jau buvo liepta sumažinti tempą ir nebesivaržyti tarpusavyje.
 
„Neignoravau aplinkybių, tačiau man nederėjo taip elgtis“, – sakė S. Vettelis. Anot lenktynininko, tai buvo labai įtempta kova, kai abu važiavo „ratas į ratą ir nebuvo daug vietos“. Iš karto po lenktynių vokietis kalbėjo pirmas ir įspėjo M. Webberį nesiaiškinti santykių viešai, bet australas, kaip paaiškėjo vėliau, nesiruošė paklusti: „Dabar labai karšta, tačiau jei turėsime ką pasakyti, pasakysime tai privačiai“, – ragino S. Vettelis.
 
 
  

Žymos: Sportas, F-1

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...