Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-03-13

„Formulė-1“ – prie starto linijos

  
„Formulė-1“ – prie starto linijos Sezono intriga yra „Mercedes“ komanda.

Australijoje prasideda jau 66-asis „Formulės-1“ sezonas. 20 metų „Formulės-1“ lenktynes komentuojantis duetas Arūnas Volungevičius ir Kristijonas Kaikaris neslėpė, kad vis dar iš nekantrumo sunkiai užmiega prieš pirmąsias sezono lenktynes, kurios yra jų pačios laukiamiausios.

Komentatoriai, dirbantys „Viasat Sport Baltic“, sutartinai tvirtino, kad „Mercedes“ bent sezono pradžioje yra akivaizdūs favoritai, o itin įdomi kova bus dėl antrosios vietos komandinėje įskaitoje.
„Sezono intriga yra „Mercedes“ komanda. Klausimas, ar kas nors sugebės ją pavyti. Praėjusį sezoną jos pilotai iškovojo 16 pergalių iš 19, o sezono pabaigoje buvo gerokai pranašesni už savo konkurentus. Taip užbaigus sezoną, manau, šio sezono pradžia taip pat yra jų rankose“, – teigė K. Kaikaris.
 
„Žvelgiant į priešsezoninius bandymus, sezono pradžioje negalime tikėtis rimtesnės konkurencijos iš varžovų ir bent pradžioje kitos komandos varžysis tik dėl antrosios vietos“, – kolegai antrino A. Volungevičius.
 
Jis pridūrė, kad labai bus įdomu stebėti dvikovas komandų viduje: Lewisas Hamiltonas prieš Nico Rosbergą „Mercedes“ komandoje, Fernando Alonso prieš Jensoną Buttoną „McLaren“ ekipoje ir Danielis Ricciardo prieš Danilą Kviatą „Red Bull“ gretose.
 
K. Kaikaris taip pat siūlė atkreipti dėmesį į „Formulės-1“ debiutantą olandą Maxą Verstappeną: „Daug kas negali patikėti, kad jam tik 17 metų, o jis važiuoja be klaidų, idealia lenktynių trajektorija ir greitai. Bus labai įdomu jį stebėti.“
Naujas „Formulės-1“ sezonas prasideda jau šį savaitgalį Australijoje. Kanalas „Viasat Sport Baltic“ parodys visus 20 etapų: tiek pagrindines lenktynes, tiek treniruotes bei kvalifikaciją. Čempionatas baigsis Abu Dabio Didžiojo prizo lenktynėmis Jungtiniuose Arabų Emyratuose lapkričio 29 d.
 
 
 
  

Žymos: Formulė, Australija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...