Tiesa.com   |   2018-07-11

Futbolas Anglijoje sukėlė beprotybę

© Oleg Bkhambri (Voltmetro) nuotr.
Anglijos futbolininkai suvienijo visą šalį.

Trečiadienį vakare pasaulio futbolo čempionato pusfinalyje Anglijos rinktinė žaidė su varžovais iš Kroatijos, šios rungtynės trumpam sustabdė laiką.

Daugybė Anglijos gyventojų išėjo į viešose vietose įrengtas fanų zonas ir šias varžybas stebėjo susibūrę į tūkstantines minias, svarbiausias susitikimo akimirkas palydėdami kurtinančiais šūksniais, o 5-ąją minutę, po Kieran’o Trippier’o įvarčio anglams įsiveržus į priekį tauta trumpam paniro į euforiją.

Kroatai rezultatą išlygino 68 minutę, kai pasižymėjo Ivanas Perišičius, per pagrindinį rungtynių laiką daugiau įvarčių pelnyti nepavyko.

Pratęsime geriau sekėsi kroatams – 109 minutę įvartį pelnė Mario Mandžukičius, kuris ir padovanojo kroatams pergalę.

Finale sekmadienį jiems teks žaisti su prancūzais, kurie pirmajame pusfinalyje 1:0 įveikė Belgijos futbolininkus, kurie šeštadienį žais su anglais dėl 3 vietos..

Anglijos rinktinė iki šios pasaulio čempionate triumfavo 1966 metais, kai turnyras vyko būtent Anglijoje. Po to anglai iki pusfinalio prasibrovė tik 1990-aisiais ir šiemet.