Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Bbc.com   |   2019-08-12

Futbolininko M. Salah dėmesio siekęs jaunasis gerbėjas buvo skausmingai sustabdytas stulpo

  
Futbolininko M. Salah dėmesio siekęs jaunasis gerbėjas buvo skausmingai sustabdytas stulpo
© Twitter.com, Joe Cooper
M. Salah ir Louisas

Futbolininkai jauniems jų gerbėjams yra tikri didvyriai, tad juos pamatę gatvėje ar aikštėje jie kaip tik įmanoma bando atkreipti jų dėmesį. Tą patį padaryti bandė ir vienas sportininko Mohamedo Salah gerbėjas, tačiau besivydamas žvaigždės automobilį, jaunasis fanas atsitrenkė į lempos stulpą.11-metis Louisas Fowleris su jaunesniu broliu bandė atkreipti „Liverpool“ komandos nario, savaitgalį išvažinėjusio iš klubo treniruočių bazės, dėmesį, kai nežiūrėdamas kur bėga atsitrenkė į lempos stulpą. Raudonųjų komandos sirgalius pargriuvo ir „susilaužė nosį“, sakė berniuko patėvis Joe Cooperis.
„Liverpool Echo“ J. Cooperis sakė, kad Louisas ir jo brolis, gyvenantys netoli treniruočių bazės, visas vasaros atostogas leidžia netoli bazės bandydami nusifotografuoti su savo futbolo herojais.
 
„Deja, bėgdamas paskui Salah automobilį Louisas atsitrenkė į lempos stulpą ir parkritęs ant žemės susilaužė nosį“, – pasakojo patėvis.
 
Louisui ir jo broliui namo grįžti padėjo kaimynai, tačiau netrukus prie durų pasirodė ir pats sportininkas, nusprendęs patikrinti, kaip jaučiasi mažasis gerbėjas.
 
„Viskas įvyko taip greitai, kad net neturėjome progos jo apiprausti, – sakė J. Cooperis. – Jis (M. Salah – red. past.) matė, kad vienas berniukų susižeidė ir turėjo padorumo atvažiuoti bei patikrinti ar viskas gerai. Niekas negalėjo tuo patikėti. Visi buvo priblokšti. Mohamedas pasiteiravo, ar berniukai sveiki ir juos apsikabino, ko jiems abiems tikrai reikėjo. Visi pralinksmėjo, o Louisas pamiršo apie savo traumą.“
 
Netrukus po to sužeistas berniukas buvo nuvežtas į Alder Hey vaikų ligoninę, kur, dėl traumos istorijos jis tapo ligoninės žvaigžde.
 
„Veidas vis dar šiek tiek patinęs, bet jis jaučiasi gerai. Jis negali liautis šypsojęsis“, – tęsė patėvis.
 
„BBC“ Louisas sakė, kad paskui žvaigždę bėgo iš visų jėgų ir iš to džiaugsmo nematė, kad priešais jį yra lempos stulpas.
 
  

Žymos: Futbolas, Sportas, Mohamed Salah

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Prognozuojant orus, meteorologus iš sudėtingų situacijų gelbsti paprastas žodelis „vietomis“
*****