Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-07-24

Geros naujienos iš „Žalgirio“

  
Geros naujienos iš „Žalgirio“ Paulius Jankūnas lieka Kauno klube.

Kauno „Žalgiris“ į žiniasklaidą sugrįžta su geromis naujienomis. Įpusėjus vasarai jau styguojama komanda būsimam sezonui. Visai neseniai legendinė komanda paskelbė, kad komandoje ir ateinantį sezoną rungtyniaus Paulius Jankūnas, o dabar pasirašė sutartį su dar dviem žaidėjais.

Kaip pranešė žiniasklaida, „Žalgirio“ sudėtyje lieka ir Tadas Klimavičius bei Vytenis Lipkevičius. Šie žaidėjai praleis su komanda jau ne pirmą sezoną. Pasibaigus ankstesniam sezonui likti komandoje norėjo abu žaidėjai, tokius pat ketinimus turėjo ir klubas.
30-mečiui T. Klimavičiui praėjusio sezono antrose LKL čempionato rungtynėse plyšo dešinės kojos priekinis kryžminis raištis. Ši trauma eliminavo krepšininką visam sezonui. Su T. Klimavičiumi komanda sutarė dėl vienerių metų kontrakto.
 
Tuo tarpu su V. Lipkevičiumi „Žalgiris“ sudarė trejų metų sutartį. Šis 24-erių metų 198 cm ūgio krepšininkas klube pradėjo žaisti prieš dvejus metus.
  

Žymos: Žalgiris, Krepšinis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujasis rusas atvažiuoja į Paryžių, apsistoja penkių žvaigždučių viešbutyje. Skaito viešbučio lankstinuką:
- Taip... Valgis... Kur čia valgiaraštis? A, štai... Pusryčiai nuo 7 iki 11, pietūs nuo 12 iki 16, vakarianė nuo 17 iki 23. Ožiai! O tai kada „Luvrą“ apžiūrėti?