Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-04-01

Gimtinėje užsibuvęs D. Motiejūnas paaiškino, kodėl dar neprisijungė prie „Spurs“ ekipos

  
Gimtinėje užsibuvęs D. Motiejūnas paaiškino, kodėl dar neprisijungė prie „Spurs“ ekipos
© Instagram nuotr.

Nors žinia apie Donato Motiejūno ir NBA rungtyniaujančios San Antonijaus „Spurs“ ekipos susitarimą pasklido daugiau nei prieš savaitę, iš Kinijos į Lietuvą grįžęs aukštaūgis vis dar vieši gimtojoje šalyje ir nėra prisijungęs prie naujosios savo komandos.

To priežastis – nesklandumai dėl JAV vizos gavimo, neleidžiantis D-Mo išvykti į kitą Atlanto pusę.
„Užtruko reikalai su vizomis, – „Kitokių pasikalbėjimų“ organizuotoje laidoje „Ant kilimėlio“ kalbėjo krepšininkas. – Šiuo metu dar tvarkausi popierius. Tas procesas nėra toks greitas, kaip norėtųsi, bet judame link to. Liko kelios dienos ir turėčiau išskristi. Tai priklauso ne nuo manęs – popierius tvarko kiti. Ambasadoje turiu atsiimti vizą tada, kai jie man pasakys tą padaryti. Nors viską tvarko NBA, reikalai užtrunka, o tai tik parodo, jog darbo vizą gauti nėra lengva.“
 
Lietuvoje užsibuvusiam D. Motiejūnui nuvykus į JAV beveik nebebus galimybių įsilieti į savo naująją komandą – „Spurs“ iki reguliariojo sezono pabaigos sužais jau tik šešerias rungtynes, iš kurių pirmosios vyks ateinančią naktį, tad lietuvis jose sudalyvauti jau tiks nespės.
 
Tiesa, San Antonijaus ekipa užpraėjusią naktį užsitikrino patekimą į atkrintamąsias varžybas, tad dar bent keturias rungtynes sužais jose. 44 pergales ir 32 pralaimėjimus turinti „Spurs“ komanda Vakarų konferencijoje šiuo metu užima 7-ąją vietą ir jeigu reguliarusis sezonas baigtųsi dabar pirmajame etape žaistų su Denverio „Nuggets“ krepšininkais.
  

Žymos: Krepšinis, Donatas Motiejūnas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Koks tavo intelekto indeksas?
– Tiksliai nežinau... Pragyvenimui pakanka...