Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-04-23

Įpėdinis nepateisino vilčių

  
Įpėdinis nepateisino vilčių D. Moyesas čempionų komandai vadovavo 10 mėnesių.

„Manchester United“ klubas oficialiai padėkojo už darbą ir atleido nė sezono neištempusį Davidą Moyesą, kuris šią savaitę švęs savo 51-ąjį gimtadienį.

 Nepaisant prieš sezoną pasirašytos net 6-erių metų sutarties, „Man United“ valdanti amerikiečių Glazerių šeima nusprendė D. Moyesui parodyti duris.
Atrodo, kad klubo savininkų kantrybę galėjo perpildyti sekmadienį patirtas dar vienas pralaimėjimas. Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Mančesterio futbolininkai antrą kartą šiame sezone nusileido buvusiai D. Moyeso komandai Liverpulio „Everton“. Liverpulio ekipa laimėjo rungtynes rezultatu 2:0.
 
Mančesterio ekipai iki sezono pabaigos gali vadovauti saugas Ryanas Giggsas.
 
D. Moyeso kėdė svyravo jau seniai, todėl su darbu Mančesterio komandoje yra siejamas ne vienas garsus futbolo strategas – Jurgenas Kloppas, Louisas van Gaalas, Diego Simeone.
 
Septintą vietą Anglijos čempionate užimantis „Manchester United“ pirmą kartą nuo 1981–1982 metų sezono gali likti be jokio turnyro Europoje. Vietą elitinėje UEFA Čempionų lygoje „United“ jau prarado.
  

Žymos: Futbolas, Manchesteris,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“