Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Delfi.lt   |   2019-08-23

Iš liūdnai pagarsėjusio ruso pasaulio čempiono diržą bandys atimti nepralaimėjęs britas

  
Iš liūdnai pagarsėjusio ruso pasaulio čempiono diržą bandys atimti nepralaimėjęs britas
© Twitter.com, Boxing Exposure
Sergejus Kovaliovas ir Anthony Yarde‘as

Bokso gerbėjų šeštadienio vakarą laukia gardus desertas. Dėl WBO (Pasaulio bokso organizacijos) planetos čempiono vardo pussunkio svorio kategorijoje (iki 79,4 kg) kausis rusas Sergejus Kovaliovas ir britas Anthony Yarde‘as.Pasaulio čempiono diržą gins 36 metų S. Kovaliovas. Šį titulą Rusijos boksininkas iškovojo vasarį, kai palaužė kolumbietį Eledeirą Alvarezą. Tai buvo ruso revanšas varžovui, kuriam buvo pralaimėjęs 2018 metų rugpjūtį.
S. Kovaliovas anksčiau, 2013-2016 m., nešiojo ir WBA (Pasaulio bokso asociacijos), ir IBF (Tarptautinės bokso federacijos) čempiono diržus. Per profesionalo karjerą jis abukart nusileido amerikiečiui Andre Wardui – 2016 ir 2017 m.
 
2018-ųjų birželį Rusijos sportininkas įsivėlė į nemalonų incidentą. Jis Kalifornijoje smogė moteriai į veidą. Pastaroji patyrė smegenų sukrėtimą, jai lūžo nosis, sužalotas kaklas. S. Kovaliovą tada sulaikė policijos pareigūnai, jo laukia teismas.
 
Profesionalų ringe rusas laimėjo 33 kovas (28 nokautais), patyrė tris nesėkmes, vieną mačą baigė taikiai.
 
Aštuoneriais metais už Rusijos atletą jaunesnis A. Yarde‘as profesionalų varžybose skina tik pergales. Jo kraityje – 18 pergalių (17 nokautų). Tiesa, britas savo kelyje dar nebuvo sutikęs itin aukšto lygio priešininkų.
Jam tai bus pirmoji 12-os raundų kova. Didžiosios Britanijos atstovas yra WBO „Inter-Continental“ čempionas. Šiemet kovą jis jau penktą kartą apgynė šį titulą – nokautavo amerikietį Travisą Reevesą.
 
„Aš jam parodysiu, kas čia yra bosas. Yarde‘as gali kalbėti ką nori, bet viena yra sakyti, o kita – daryti. Jis dar yra vaikas, o ne liūtas. Tiesiog mažas kačiukas“, – varžovą pašiepė ringo šeimininkas rusas.
 
Frankas Warrenas, vienas A. Yarde‘o trenerių, kalbėjo kur kas santūriau: „Tai fantastiškas šansas Anthony parodyti, ko jis vertas. Jis nusipelnė šios kovos. S. Kovaliovas puikiai smūgiuoja, jis vis dar yra aukščiausio lygio boksininkas, bet Anthony pasirengęs mūšiui“.
 
Šią kovą tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma tvplaypremium.lt ir „TVPlay Sports“ kanalas. Transliacijos iš Rusijos miesto Čeliabinsko pradžia – 21.00 val. Iš pradžių bus galima stebėti keletą įžanginių dvikovų.
 
ŠALTINIS: delfi.lt
 
 
  

Žymos: Sportas, Boksas, Sergey Kovalev, Anthony Yarde

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įniršusi žmona įlekia į namus:
– Aha! Aš viską žinau!
Vyras:
– Taip? Na, ir kiek gi intakų turi Nemunas?