Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-07-06

Islandai namuose sutikti kaip didvyriai

  
Islandai namuose sutikti kaip didvyriai Tikėtina, kad dalis islandų futbolininkų po čempionato gaus daug pelningesnių pasiūlymų iš klubų.

Daugiatūkstantinė minia islandų šalies sostinėje Reikjavike pasitiko iš Europos futbolo čempionato sugrįžusią savo šalies rinktinę. Nors jų numylėtiniai turnyro ketvirtfinalyje pralaimėjo varžybų šeimininkei Prancūzijai 2:5, tačiau jų pasiekimas buvo įvertintas kaip žygdarbis.

Futbolininkai į susitikimą su savo ištikimais aistruoliais važiavo atviru autobusu.
Islandijoje gyvena 329 tūkst. žmonių. Beveik 10 proc. gyventojų vyko palaikyti savo rinktinės į Prancūziją. Rinktinės treneris Larsas Lagerbackas, kuris, beje, yra švedas, padėkojo visiems susirinkusiems. Tai buvo paskutinis kartas, kai jis stovėjo prie šalies rinktinės vairo.
 
Europos čempionato grupės varžybose Islandija sužaidė lygiosiomis vienodu rezultatu 1:1 su Portugalija ir Vengrija, 2:1 įveikė Austriją, o aštuntfinalyje sensacingai 2:1 eliminavo Angliją.
 
Renginyje dalyvavo apie 30 tūkst. žmonių. Reikjavike gyvena 118 tūkst. gyventojų. Islandija turi tik 100 profesionalių futbolininkų ir vien tik mėgėjiškus klubus. Nuostabus pasirodymas Prancūzijoje suteikė dabartinei komandai puikią galimybę atskleisti savo talentus, ir dabar Islandijos žaidėjai turės daugiau galimybių pereiti į turtingesnius Europos klubus. Islandija šiuo metu yra talentų medžiotojų akiratyje.
  

Žymos: Islandija, europos futbolo čempionatas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mažylis prieina prie policininko ir klausia:
– Dėde, sakykite, kam jūsų kepurei reikalingas dirželis?
Policininkas:
– Na, jei pučia labai stiprus vėjas, kad kepurės nenupūstų.
Mažylis:
– O man tėtė sakė, jis reikalingas, kai švilpiate, kad jums žandai neplyštų...