Tiesa.com/BNS   |   2017-10-30

Ispanijoje – sensacingas „Real“ pralaimėjimas

© Facebook/FC Girona nuotr.
Istorinę pergalę iškovosusi „Girona“ po varžybų šventė lyg laimėjusi čempionatą.
Europos futbolo karaliai nuo pirmaujančios „Barcelona“ ekipos jau atsilieka net 8 taškais

Ir toliau savojo žaidimo Ispanijos futbolo pirmenybėse neranda stipriausias Europos klubas Madrido „Real“. Zinedine'o Zidane'o vyrai sekmadienį vykusiose 10-ojo turo rungtynėse sensacingai 1:2 (1:0) svečiuose nusileido kukliam „Girona“ klubui.

Svečiai po 12-ąją minutę Isco pelnyto įvarčio pirmavo, bet antrajame kėlinyje įkrito į duobę.
54-ąją minutę urugvajietis Christianas Stuani pelnė išlyginamąjį įvartį, o dar po keturių minučių Portu išplėšė sensacingą pergalę.
Po šio mačo „Real“ padėtis turnyro lentelėje tapo nepavydėtina.

Europos futbolo karaliai su 20 taškų lieka trečioje vietoje, bet nuo pirmaujančios „Barcelona“ ekipos jau atsilieka net 8 taškais.

Maža to, 4 taškais prieš sostinės komandą pirmauja ir „Valencia“.