Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   France Football   |   2013-12-11

Išrinktas geriausias Prancūzijos futbolininkas

  
Išrinktas geriausias Prancūzijos futbolininkas 30-metis saugas Franck Ribery pretenduoja tapti geriausiu planetos futbolo žaidėju.

Prancūzijos futbolo rinktinės ir Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) klubo saugui Franck Ribery vienas laiptelis iki geriausio šių metų planetos žaidėjo titulo įveiktas. 30-etis sportininkas tapo geriausiu Prancūzijos futbolininku. Apie tai paskelbė „France Football“ žurnalas, organizavęs apklausą.

 F. Ribery šiemet su Miuncheno „Bayern“ klubu laimėjo UEFA Čempionų lygą, Vokietijos pirmenybes, iškovojo Vokietijos taurę ir UEFA supertaurę.
Jis aplenkė kitus du saugus - Paulą Pogbą (Turino Juventus) ir Blaise'ą Matuidį („Paris St Germain“). Šioje apklausoje dalyvavo ne tik šiuo metu įvairiuose pasaulio klubuose žaidžiantys žaidėjai, bet ir jau savo karjerą baigę futbolininkai.
 
„France Football“ apklausos laureatu F.Ribery tapo jau trečią kartą. Šiuose rinkimuose jis triumfavo ir 2007 bei 2008 metais.Tiesa, jam nepavyko aplenkti savo kolegos Thierry Henry, kuris „France Football“ apklausoje yra nugalėjęs net penkis kartus: 2000 ir 2003-2006 metais.
 
Be F. Ribery, į geriausio 2013 metų planetos futbolininko titulą dar pretenduoja portugalas Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“) ir argentinietis Lionelis Messi („Barcelona“).
 
Video, kaip žaidžia talentingasis Franck Ribery žiūrėkite čia:
 

  

Žymos: Futbolas, Frank Ribery,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmonelė skambina naujajam rusui į mobilųjį telefoną:
– Tu dabar autostrada važiuoji?
– Taip, brangioji.
– Greitai stabdyk ir suk į kelkraštį! Per radiją milicija pranešė, kad kažkoks vienas beprotis važiuoja priešinga magistralės eismo juosta.
– Būtų gerai, kad tik vienas – čia jų šimtai.