Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-03-02

J. Mačiulio ir „Real“ keliai išsiskyrė

  
J. Mačiulio ir „Real“ keliai išsiskyrė
© musukrepsinis.lt nuotr.
J. Mačiulis tapo laisvuoju agentu.
Niekada nepamiršiu savo karjeros etapo čia

Vienas iš pajėgiausių Europos krepšinio klubų Madrido „Real“ ir Lietuvos rinktinės puolėjas Jonas Mačiulis po pusketvirtų metų, praleistų kartu, išsiskyrė.

Apie abipusį susitarimą nutraukti sutartį klubas viešai pranešė penktadienį.
Nuo 2014 metų vasaros „Real“ atstovavęs J. Mačiulis Ispanijos aukščiausioje lygoje Jonas sužaidė 131 oficialias rungtynes, per kurias vidutiniškai rinko po 5,1 taško, atkovojo po 2,5 atšokusio kamuolio ir rinko po 5,5 naudingumo balo, su komanda dukartus tapo Ispanijos čempionu, tris kartus laimėjo Ispanijos taurę, o 2015-aisiais triumfavo Eurolygoje.
 
„Klubas dėkoja Jonui Mačiuliui už įdėtą darbą, profesionalumą ir linki sėkmės jam naujuose karjeros etapuose. Tikimės, kad Jonas naujoje vietoje galės mėgautis krepšiniu“, – oficialiai paskelbė „Real“.
 
„Šiandien – labai sunki diena, kadangi išsiskyrė mano ir Madrido „Real“ klubo keliai. Liūdna, nes sprendimas buvo labai sunkus – per pastaruosius sezonus komandos treneriai, žaidėjai, klubo darbuotojai man buvo tapę tikra šeima. Visi jie, kaip ir klubo fanai, man padėjo Madride jaustis lyg namuose, stengėsi kuo galėdami pagerinti mūsų gyvenimą.
 
Madride prabėgo treji su puse metų, kurie buvo nepamirštami. Čia iškovota daug titulų, išgyventa nuostabių momentų. Labai noriu padėkoti klubui ir jo prezidentui Florentino Peerezui, taip pat Juanui Carlosui Sanchezui ir Alberto Herrerosui už tai, kad suteikė man šią galimybę. Dėkoju visiems savo komandos draugams, fanams, treneriams ir žmonėms, kurie padėjo komandai, taip pat žiniasklaidai. Čia iškovojau titulus ir susiradau draugų, kurie visuomet liks kartu su manimi. Niekada nepamiršiu savo karjeros etapo čia. Hala Madrid!“, – atsisveikino su komanda J. Mačiulis.
 
Lietuvos krepšininkas, kuriam šiuo metu yra 33 metai, tapo laisvuoju agentu, kur jis pratęs savo karjerą – kol kas neaišku. Eurolygos komandoms iki sezono pabaigos naujokus registruoti draudžiama, todėl gali būti, kad J. Mačiulis sezoną baigs žemesnio lygio komandoje.
 
  

Žymos: Jonas Mačiulis, madrid real

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

− Ar tu esi kada nors žmonai pareiškęs savo nuomonę?

− Žinoma. Parodyti randą?