tiesa.com   |   2014-03-21

J. Valančiūną sustabdė nugaros skausmas

J. Valančiūną sustabdė nugaros skausmas J. Valančiūnas anksčiau neturėjo nugaros problemų.

Toronto „Raptors“ klubas, kuriam atstovauja Jonas Valančiūnas, svečiuose susitiko su Atlantos „Hawks“ komanda ir pralaimėjo varžovams po pratęsimo rezultatu 113:118 (25:17, 23:32, 29:31, 28:26, 7:12). Toronto ekipai tai buvo 29-a nesėkmė šį sezoną, o Atlantos krepšininkai šventė 31-ą pergalę.

J. Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete, žaidė 20 su puse minutės (20:25), pelnė 16 taškų ir atkovojo 5 kamuolius. Uteniškis pataikė 5 dvitaškius iš 7 ir 6 baudas iš 7, dar atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.
Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas ketvirto kėlinio pradžioje patyrė nugaros traumą, po kurios į aikštę nebegrįžo. Kokio rimtumo ši trauma, kol kas nėra aišku. „Aš bėgau į puolimą, sustojau, pasisukau krepšio link, ir tai nutiko, – apie nelemtą epizodą kalbėjo J. Valančiūnas. – Negaliu nieko daugiau apie tai pasakyti. Esu nusivylęs, mes pralaimėjome, ir tai blogiausia. Visi norime laimėti. Aš sėdėdamas čia negalėjau niekuo padėti. Aš norėjau grįžti į aikštę, bet Alexas (Alexas McKechie – „Raptors“ trenerių štabo narys – red.) neleido. Jei nieko negali padaryti, iš to (aikštėje) nieko gero nebus.“

NBA apžvalgininkai pastebi, kad J. Valančiūno niekada iki šiol nekankino nugaros skausmai, bet po rungtynių jis drabužinėje judėjo atsargiai.

Žymos: Krepšinis, Jonas Valančiūnas