Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2016-07-27

Jaunimo krepšinio rinktinė nuskynė sidabro medalius

  
Jaunimo krepšinio rinktinė nuskynė sidabro medalius
© google.com
Treneris T. Masiulis pabrėžė, kad jam pavyko suburti itin darnią komandą.

Lietuvos jaunimo (U20) vaikinų rinktinė Europos čempionate iškovojo sidabro medalius, finale nusileidę daugiau jėgų išsaugojusiai Ispanijos komandai.

Vos grįžęs į Lietuvą rinktinės treneris Tomas Masiulis iškart padėkojo savo komandai ir vaikinų treneriams. „Pirmiausia noriu padėkoti pirmiesiems vyrų treneriams, kurie dirbo su jais nuo vaikystės. Dalis medalio priklauso jiems, – sakė T. Masiulis Vilniaus oro uoste. –Džiaugiuosi vyrais, ir didžiausi sveikinimai būtent jiems.“
Treneris pabrėžė, kad Europos čempionatas pirmąsyk vyko pagal naują sistemą, kai nebuvo antro etapo, o iškart sekė atkrintamosios. „Tam rengiamės, kad mūsų forma kiltų palaipsniui. Dėkoju visam trenerių štabui ir fizinio rengimo treneriui, kuris visą planą sudėliojo labai tiksliai. Esu patenkintas, kaip kovojome – net kojos lūžo. Gaila dėl Martyno Varno, tačiau tikiuosi, kad jis grįš po traumos dar geresnis“, – sakė T. Masiulis, prisimindamas M. Varno traumą – lūžusį pėdos kaulą dar prieš lemiamas kovas.
 
M. Varnas grįžti į krepšinio aikštę turėtų po trijų mėnesių. Be M. Varno žaidę lietuviai grupėje laimėjo vos vienerias rungtynes iš trejų, tačiau po to per atkrintamąsias varžybas palaužė čekus, suomius ir turkus. Finalui su ispanais Lietuvai neužteko jėgų.
 
T. Masiulio vadovaujami dvidešimtmečiai finale ispanams nusileido 55:68 (17:17, 15:23, 14:12, 9:16). „Jei ispanai laimėjo, vadinasi jie buvo pranašesni. Ispanai nuo pat pradžių nedemonstravo gero žaidimo, tačiau jų forma palaipsniui gerėjo. Mums daug jėgų kainavo pusfinalis su turkais. Finale nepataikėme laisvų metimų, o ir varžovų aikštės gynyba mus išmušė iš vėžių. Neturėjome tokios jėgos po krepšiu“, – sakė T. Masiulis.
 
Tačiau treneris taip pat pabrėžė, jog lietuvių pasiektas rezultatas yra puikus, ir reikia juo džiaugtis. „Lietuviška krepšinio mokykla tuo ir garsėja. Visi stebisi, kad tokia maža šalis, o rodo tokius rezultatus. O mes esame stiprūs kaip komanda. Reikia mokėti tuo džiaugtis“, – kalbėjo T. Masiulis, nenorėdamas išskirti nė vieno savo rinktinės nario.
Tačiau vieną lietuvį išskyrė Europos čempionato organizatoriai – Kristupas Žemaitis buvo išrinktas į simbolinį čempionato penketą.
 
 
  

Žymos: Krepšinis, Sportas, Krepšinio Rinktinė, treneris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vieną dieną skaistyklon buvo atsiųstos vien moterys. Šventasis Petras joms ir sako:
– Ženkit žingsnį į priekį visos tos, kurios buvot neištikimos savo vyrui.
Visos žingt žingsnelį, tik viena liko stovėti.
Šv. Petras:
– Aišku, aišku... Visos į pragarą, kurčioji irgi.