Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-06-04

JK lietuvius dienai suvienijo sportas (nuotraukos)

  
JK lietuvius dienai suvienijo sportas (nuotraukos)
Estafetėje dalyvavo į komandas susibūrusios įvairios JK lietuvių organizacijos ar tiesiog sporto mėgėjai, bendraminčiai ir draugai

Sekmadienį Londone įvyko sporto šventė, kurios pagrindinis akcentas buvo bėgimo estafetė Lietuvos šimtmečiui paminėti – tautiečiai įveikė 100 kilometrų atstumą.

Dagenhamo Jim Peters stadione lietuvių bruzdesys prasidėjo anksti ryte – pirmieji dalyviai bėgime startavo 8.30 val. Iš viso estafetėje rungėsi 10 komandų, kiekviena iš jų įveikė po 10 kilometrų, o nugalėjo „BC Gintaras“ ekipa, kurios nariai atstumą bendromis pajėgomis įveikė per 33 min. 38 sek.
Antroje vietoje likusi „Komanda Geltona“ nuo nugalėtojų atsiliko lygiai minute, o trečia liko „Pavėjui“, 10 kilometrų įveikusi per 40 minučių.
 
Estafetėje dalyvavo į komandas susibūrusios įvairios JK lietuvių organizacijos ar tiesiog sporto mėgėjai, bendraminčiai ir draugai, tarp dalyvių buvo ir Lietuvos ambasadorius JK Renatas Norkus.
 
Kartu stadione paminėta vaikų gynimo diena, vyko tokios sportinės atrakcijos kaip virvės traukimas, šokinėjimas maišuose, įvairios kitos estafetės, prie šventės dalyvių prisijungė ir Lietuvos šaulių sąjungos nariai.
 
 
 
  

Žymos: Sportas, Anglijos lietuviai, dagenham, bėgimas londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu per ginčą gimsta pasiūlymas išgerti, vadinasi, ginčas dar nebaigtas.