Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-07-09

Krepšinio pasaulį sukrėtė žaidėjo mirtis

  
Krepšinio pasaulį sukrėtė žaidėjo mirtis
© bckhimki.ru nuotr.
T. Honeycutt’as buvo vienas „Chimki“ lyderių.
Kol kas neaišku, kas lėmė neįprastą T. Honeycutt’o elgesį, pasibaigusį tragedija

Savaitgalį per susišaudymą su policija žuvo krepšininkas Tyler’is Honeycutt’as – NBA ir pajėgiausiuose Eurolygos klubuose žaidęs amerikietis.

JAV spaudos teigimu, 27 metų krepšininkas praėjusio penktadienio vakare savo namuose Los Andžele ėmė elgtis neprognozuojamai, todėl jo mama apie tai pranešė pagalbos telefonu.
Kai į įvykio vietą atvyko policija, T. Honeycutt’as užsibarikadavo name ir paleido šūvius į pareigūnų pusę, o šie į tai irgi atsakė ugnimi. Vėliau, specialiosioms pajėgoms įsiveržus į pastatą rastas vyro kūnas bei ginklas.
 
Los Andželo policijos departamento išplatintoje žinioje teigiama, kad jis žuvo ne nuo pareigūno paleistos kulkos, o pats nukreipė ginklą į save. Policininkai susišaudymo metu nenukentėjo.
 
Kol kas neaišku, kas lėmė neįprastą T. Honeycutt’o elgesį, pasibaigusį tragedija.
 
Krepšininkas profesionalo karjerą pradėjo pajėgiausioje pasaulio lygoje NBA – jį 2011 metais naujokų biržoje pakvietė Sakramento „Kings“ ekipa, kuriai žaidėjas atstovavo dvejus metus. Vėliau T. Honeycutt’as persikėlė į Europą ir atstovavo Stambulo „Anadolu Efes“ ir Maskvos srities „Chimki“ klubams.
 
Pastarajame jis žaidė ir praėjusį sezoną bei buvo vienas iš komandos lyderių. Eurolygos varžybose jis vidutiniškai pelnydavo po 9,2 taško ir atkovojo 5,4 kamuolio. Su „Chimki“ 2015 metais jis triumfavo Europos taurės turnyre, tuo metu komandą treniravo lietuvis Rimas Kurtinaitis.
  

Žymos: NBA, mirtis , tyler honeycutt, maskvos chimki

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbas du naujieji rusai:
– Klausyk, o kodėl tu už mano mersą sumokėjai? Manai, kad aš skurdžius?
– Ne... Tu gi už kavą mokėjai!