Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Evelina UŽDAVINYTĖ   |   2010-03-25

Kukli užduotis krepšinio rinktinei

  
Kukli užduotis krepšinio rinktinei

Mūsų šalies krepšinio federacija šių metų pasaulio čempionate Turkijoje komandai kelia kuklią užduotį – patekti į aštuonetą.

="line-height: 150%">Tiesa, kol kas nežinoma, kurie krepšininkai atvyks į Lietuvos rinktinę. „Rinktinė bus kiek atjauninta, juk reikia galvoti ir apie 2011 metų Europos čempionatą Lietuvoje. Bet treneris Kęstutis Kemzūra pabrėžia, kad sieks suburti stipriausius krepšininkus, kokius tik pajėgs“, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vladas Garastas.
 
„Jau aišku, kad nebus Ramūno Šiškausko. Daug klaustukų kyla ir dėl Rimanto Kaukėno. Darius Songaila yra užsiminęs, kad galbūt sugrįš į rinktinę kitąmet“, – kalbėjo LKF prezidentas.
Rinktinei „ne“ nesako ir Šarūnas Jasikevičius. Treneris K. Kemzūra net turi vilties, kad įžaidėjas nacionalinėje komandoje pasirodys jau šiemet, pasaulio čempionate.
 
Pagrindinės rinktinės kandidatai į pirmąją stovyklą rinksis liepos 15-ąją Druskininkuose. Pasaulio čempionatas Turkijoje prasidės rugpjūčio 28-ąją.
Lietuvos rinktinė D grupėje Izmiro mieste varžysis su Kanada, Prancūzija, Libanu, Naująja Zelandija ir Ispanija.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...