Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2013-03-07

L. Hamiltonas šiemet stebuklų nesitiki

  
L. Hamiltonas šiemet stebuklų nesitiki L. Hamiltonas pripažįsta, kad šiemet jis nesėdės prie geriausio bolido vairo.

„Mercedes“ ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas teigia, kad stebuklų šiemet nesitiki, tačiau gerbėjai ir ekspertai tikina, kad jis ir naujajame F-1 sezone bus tas sportininkas, kuris kovos dėl prizinių vietų.

Pats britas kol kas atsargiai vertina jam pranašaujamą sėkmę ir stengiasi nepasiduoti spaudimui. „Nemanau, kad iš mūsų daug tikimasi“, – sakė L. Hamiltonas, o jį citavo „F-1“ portalas. Jis taip pat pridūrė, kad greičiausiai spaudimas labiau slegia kitas komandas, kurios praėjusiais metais turėjo labai gerus bolidus, o šiemet jie startuos dar labiau patobulinti. L. Hamiltonas sakė, kad jam daug svarbiau pasivyti varžovus.
Pilotas taip pat pripažino, kad šiemet jo startai trasoje nebus už paties geriausio automobilio vairo, tačiau tai nereiškia, kad jis nejaus malonumo dirbti kartu su komanda ir tobulėti.
 
Ir nors kol kas L. Hamiltonas kukliai vertina savo būsimus startus, tačiau jam jau dabar prognozuojama kova dėl F-1 čempiono titulo. Ekspertai vertina jo greitį ir užsispyrimą, kurį jis pademonstravo jau ne kartą.
 
 
  

Žymos: Sportas, F-1

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sušlapinsi kojas – atsisakys gerklė, „sušlapinsi“ gerklę, atsisakys kojos.