Latviai švenčia – jų tenisininkė laimėjo „French open“

© Facebook nuotr.
Latvijos tenisininkė tapo didžiausia turnyro staigmena.
Jaunutė latvė prieš šias varžybas net neskirstyta pagal pajėgumą

Didžiulę staigmeną pateikusi Latvijos tenisininkė Jelena Ostapenko šeštadienį tapo prestižinio „French Open“ turnyro nugalėtoja.

Tik ketvirtadienį 20-ies sulaukusi sportininkė, kuri pasaulio reitinge iki šiol užėmė vos 47 vietą, šeštadienį finale 4:6, 6:4, 6:3 įveikė pasaulyje 4 pagal pajėgumą rumunę Simoną Halep ir tapo pirmąja Latvijos atstove, triumfavusia didžiojo kirčio turnyre.
Jaunutė latvė prieš šias varžybas net neskirstyta pagal pajėgumą – paskutinį kartą atvirąjį Prancūzijos čempionatą neskirstytai dalyvei laimėti pavyko tik 1933 metais.

Tuo tarpu S. Halep buvo laikoma trečiąja turnyro rakete ir pergalės finale atveju būtų pakilusi į pirmąją pasaulio reitingo vietą.

J. Ostapenko pergalė Paryžiuje jos kišenę papildys 2,1 mln. eurų piniginė premija.

Žymos: Tenisas, jelena ostapenko, french open