Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-11-16

Lietuvius „perkando“ slovakai

  
Lietuvius „perkando“ slovakai E. Jankauskas su Lietuvos rinktine patyrė pirmą pralaimėjimą.
Futbolininkai supranta, kad jie gali rungtis su tokiais varžovais, gali iš jų atimti taškus, o sėkmės atveju – ir įveikti.

Be pralaimėjimų atrankoje į 2018 metų Pasaulio futbolo čempionatą žygiavę lietuviai buvo skaudžiai pamokyti Slovakijoje. Edgaro Jankausko auklėtiniai Trnavos mieste pralaimėjo net 0:4. Ekspertai po rungtynių teigė, kad slovakai atsakingai pasiruošė dvikovai su Lietuvos rinktine ir visiškai neutralizavo kelis mūsų žaidėjus, be kurių indėlio rinktinė tampa bedantė.

Daugiausia rungtynių Lietuvos rinktinėje sužaidęs Andrius Skerla teigė, kad iš pralaimėjimo Slovakijoje tragedijos nereikia daryti. „Taip, šias rungtynes pralaimėjome akivaizdžiai. Taip, mums reikia stabilesnio žaidimo, tokio, kokį žaidėme iki šių rungtynių.
„Nors prieš tai buvusios lygiosios su stipriomis komandomis ir nėra pergalė, bet po jų futbolininkai supranta, kad jie gali rungtis su tokiais varžovais, gali iš jų atimti taškus, o sėkmės atveju – ir įveikti. Bet per vieną dieną treneriams labai sunku kažką pakeisti. Jie labai sunkiai dirba, stengiasi. Jau ir pradiniai rezultatai matyti, ir žaidimo braižas kitoks. Bet tam reikia laiko“, – užstojo vyriausiąjį trenerį ir jo asistentus A. Skerla.
 
E. Jankauskas su Lietuvos rinktine dirbti pradėjo šiemet.
 
Slovakai išjungė iš žaidimo pagrindinę Lietuvos komandos jėgą – krašto saugus Fiodorą Černychą ir Arvydą Novikovą. Anot A. Skerlos, A. Novikovui sunku ir dėl to, kad jis beveik nepatenka į Vokietijos „Bochum“ komandos sudėtį.
 
„Labai gaila, kad Arvydas nežaidžia „Bochum“. Jis turi daug potencialo ir jeigu nuolat rungtyniautų, būtų dar geresnis žaidėjas. Norisi, kad lietuviai žaistų aukštesnio lygio klubuose ar bent jau tuose, kuriems priklauso. Tada rinktinei būtų daug naudos, jie atvažiuotų geriau pasiruošę. Bet kokiam futbolininkui nežaidžiant savo klube yra sudėtinga nuolat išlaikyti gerą formą.
 
A. Novikovas, net ir nežaisdamas klube, rinktinėje yra lyderis“, – kalbėjo buvęs Lietuvos rinktinės gynėjas.
 
A. Skerla paminėjo gerą Lietuvos rinktinės vartininko Ernesto Šetkaus žaidimą. Šis Olandijos „Den Haag“ futbolininkas vadovaujant E. Jankauskui tapo pagrindiniu Lietuvos rinktinės vartų sargu ir gynė juos visus keturis atrankos mačus.
Lietuviai Pasaulio čempionato atrankoje prieš tai sužaidė lygiosiomis 2:2 namuose su Slovėnija ir 1:1 svečiuose su Škotija bei 2:0 savo aikštėje įveikė Maltą. Slovakai startavo dviem nesėkmėmis vienodais rezultatais 0:1 prieš Angliją ir Slovėniją. Savo raumenis Jano Kozako ekipa pademonstravo trečiose rungtynėse, kai namuose 3:0 sutriuškino Škotiją. Kitas oficialias rungtynes E. Jankausko auklėtiniai žais tik kitų metų kovo 26 d. Anglijoje.
 
  

Žymos: lietuvos futbolo rinktinė, pasaulio čempionato atranka, edgaras jankauskas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kažin ar Anglijoje gyventi gera?
– Visur gera, kur mūsų nėra...
– Vadinasi, kasmet Anglijoje gyventi tampa vis blogiau?