Tiesa.com   |   2018-10-15

Lietuvos futbolas nekyla iš dugno

© LFF nuotr.

Lietuvos futbolo rinktinė sekmadienį sužaidė paskutines šio sezono UEFA Tautų lygos rungtynes namuose. Edgaro Jankausko treniruojamai komandai nepavyko atsirevanšuoti Juodkalnijos rinktinei.

Lietuviai namų aikštėje C grupės rungtynes pralaimėjo rezultatu 1:4 (0:3) ir turnyre lieka be taškų.
10 minutę svečiai išsiveržė į priekį, kai kontratakoje spurtavęs Stefanas Mugoša dešiniajame baudos aikštelės krašte nuginklavo Ernestą Šetkų smūgiu pažeme. 36 minutę juodkalniečiai persvarą padvigubino kai Borisas Koptivočius į lietuvių vartus tiksliai smūgiavo galva.

45 minutę Juodkalnijai pavyko įmušti trečią įvartį. Baudos aikštelėje L. Klimavičius sužaidė ranka ir arbitras skyrė vienuolikos metrų baudinį. Jį realizavo S. Mugoša.

86 minutę Juodkalnija įmušė ketvirtą įvartį, kai baudos aikštelėje Darko Zoričius nuginklavo Ernestą Šetkų.

Po poros minučių Lietuvos komandai pavyko įspūdingu būdu sušvelninti rezultatą. Po puikaus A. Novikovo perdavimo, R. Baravykas baudos aikštelės centre akrobatiškai smūgiavo kamuolį į dešinį vartų kampą.

Po keturių sužaistų rungtynių Tautų lygoje Lietuvos komanda lieka be taškų. Lapkritį mūsų komanda išvykoje žais su Serbijos ir Rumunijos rinktinėmis.

Žymos: lietuvos futbolo rinktinė, tautų lyga, juodkalnija