Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-09-14

Lietuvos golbolo rinktinė grupės etape buvo neįveikiama

  
Lietuvos golbolo rinktinė grupės etape buvo neįveikiama
© golbolas.lt
Lietuviai puikiai tvarkosi gynyboje atremdami varžovų atakas.
Todėl svarbu padaryti tai, ką mes treniruotėse padarėme

Lietuvos golbolo rinktinė 2016 metų Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse paskutinėse B grupės rungtynėse įveikė Europos čempionus turkus 5:3 (2:0, 2:3), iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės ir užėmė pirmą vietą, o ketvirtfinalyje kovos su Kanada.

Mantas Panovas pelnė du įvarčius, Genrikas Pavliukanecas, Nerijus Montvydas ir Justas Pažarauskas įmušė po vieną. Turkų gretose dukart pasižymėjo Tuncay Karakaya, o vieną įvartį pasiekė Ekremas Gundogdu.
Turkija yra nugalėjusi lietuvius Londono parolimpinių žaidynių mažajame finale.
 
„Rungtynes vertinu neblogai – prisišaudėme. Man dar vis tik labai norisi išbaigtumo, kad nebūtų tokio skubėjimo, kad padarytume iki galo tai, ką sumąstėme ir tarėmės. Nes jeigu vieną įvartį praleisi ir paskui ieškosi „netyčiuko“, kaip atgal įmušti, tai gali ir iki rungtynių pabaigos nesurasti. Todėl svarbu padaryti tai, ką mes treniruotėse padarėme“, – po visų keturių grupės varžybų kalbėjo golbolo rinktinės vyriausiasis treneris Karolis Levickis.
 
Rugsėjo 14 dienos vidurnaktį Lietuvos laiku golbolininkai susirungė ketvirtfinalyje su Kanados vyrų rinktine, kuri liepos mėnesį dalyvavo Vilniuje organizuotame tarptautiniame golbolo turnyre.
 
Lietuviai pasakoja, kad visos golbolo komandos Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse susiduria su šlapia danga, nes čia labai karšta. Žaidėjai prakaituoja, nuo drabužių sušlampa grindys, o jų valymas nedaug padeda. Drėgnos grindys turi įtakos kamuolio šokinėjimui, ir pasitaiko daugiau pražangų.
  

Žymos: Parolimpinės žaidynės, Lietuvos rinktinė, golbolas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mažylis prieina prie policininko ir klausia:
– Dėde, sakykite, kam jūsų kepurei reikalingas dirželis?
Policininkas:
– Na, jei pučia labai stiprus vėjas, kad kepurės nenupūstų.
Mažylis:
– O man tėtė sakė, jis reikalingas, kai švilpiate, kad jums žandai neplyštų...