Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengta pagal Sportas.info   |   2010-06-10

„Lietuvos rytą“ treniruos kroatas

  
„Lietuvos rytą“ treniruos kroatas

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komanda turi naują trenerių komandą. Lietuvos krepšinio čempionų klubas pasirašė vienerių metų kontraktą su kroatu Draženu Anzulovičiumi, kuris trenerio poste pakeis 1,5 metų komandai vadovavusį Rimą Kurtinaitį.

ent="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">


Vilniaus klubo valdybos pirmininkas Jonas Vainauskas Slovėnijoje susitiko su D. Anzulovičiumi ir galutinai sutarė dėl būsimo bendradarbiavimo.


„Jis – drąsus treneris, o aš visada mėgstu surasti žmones, kurių karjera šiuo metu nesiklosto taip, kaip talentas ir galimybės leistų. Todėl žmonės į Vilniaus „Lietuvos rytą“ ateina alkani ir dažnai nuveikia daugiau nei iš jų reikalaujama“, – sakė J. Vainauskas.


„Priežastis, kodėl pasirinkau Vilniaus klubą, yra labai paprasta – kalbėdamas su komandos vadovais mačiau dideles ambicijas ir požiūrį, kuris yra panašus į mano“, – savo pasirinkimą treniruoti Vilniaus „Lietuvos rytą“ aiškino D. Anzulovičius.

 

Pokyčiai pasiekė ir kitus trenerio štabo narius. D. Anzulovičiaus asistentu tapo Vilniaus „Perlo“ komandos treneris Robertas Štelmaheris. Antruoju trenerio asistentu ir toliau bus Arvydas Gronskis. Fizinio parengimo trenerį Vidmantą Šlapoką pakeis Virginijus Mikalauskas, su kuriuo D. Anzulovičius kartu trumpai dirbo „Doneck“ komandoje Ukrainoje.

 


Trumpai apie Draženą Andzulovičių

43 metų treneris pastarąjį sezoną trumpai dirbo Donecko „Doneck“ ekipoje. Jis pakeitė iš klubo pasitraukusį Ramūną Butautą, bet vėliau komanda buvo išformuota. 2003–2007 metais kroatas dirbo Zagrebo „Cibona“ vyriausiuoju treneriu. Pusę 2007–2008 metų sezono treniravo Permės „Ural Great“, likusią pusę – Šarlerua „Spirou“ ekipą.

 


  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi ant kranto du apsirūkę narkomanai. Prie jų prieina policininkai ir klausia:
– Ar čia neišplaukė lavonas?
– Ne.
Po kiek laiko išplaukia lavonas. Vienas narkomanas jam sako:
– Gali sau plaukti. Nebijok, mes tavęs neišdavėm.