Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-09-07

L.Kleiza: jaučiamės gerai, esame pasirengę

  
 L.Kleiza: jaučiamės gerai, esame pasirengę Linas Kleiza.

Lietuvos krepšinio rinktinė dėlioja paskutinius akcentus prieš antradienį įvyksiantį pasaulio čempionato aštuntfinalio mačą su Kinijos komanda. Pirmadienio vakarą vykusioje treniruotėje Linas Kleiza teigė, jog tik po susitikimo su kinais paaiškės, ar komandai nepakenkė ilga pertrauka be varžybų.

mal"> „Mes per daug dėmesio nekreipiame į kalbas. Visa turnyro dinamika pasikeičia, kai tu turi tik vienas varžybas. Jei laimi – eini toliau, jei ne – važiuoji namo. Suprantate, tos vienerios varžybos gali būti bet kieno diena. Duok, Dieve, kad tai būtų mūsų diena. Tikrai bus sunkios rungtynės, – Delfi.lt sakė L.Kleiza. – Jaučiamės gerai, esame pasirengę. Pasiruošėme, kaip galėjome. Manau, padarėme viską, ko treneriai norėjo. Dabar belieka tik išpildyti visas užduotis“.

 „Reikia stabdyti jų pagrindinį žaidėją (Yi Jianlianą), kuris daugiausiai išmeta ir įmeta. Žiūrėjome, kur yra akcentai, kaip jie atlieka derinius ir mėginsime atimti iš jų tas opcijas“.

 „Buvo daug gerų rungtynių, turkai žaidžia, aišku, amerikiečiai, ispanai gerai sužaidė prieš graikus. Aš tikėjausi, kad graikai laimės. Įspūdį daug komandų paliko, bet visos yra nugalimos“.

 

 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
– Jeigu aš užtruksiu komandiruotėje ir nespėsiu grįžti iki Naujųjų Metų, aš tau pasiųsiu sveikinimo telegramą.
– Gali ir nesiųsti. Aš ją jau skaičiau, ji guli tavo švarko kišenėje...