Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-20

Londono publikai pasirodysiančios „Žalgirio“ šokėjos: „Lietuviai – nuoširdžiausi fanai“

  
Londono publikai pasirodysiančios „Žalgirio“ šokėjos: „Lietuviai – nuoširdžiausi fanai“ „Žalgirio“ šokėjos pasirodys Londone.
Šokėjų komanda pažįstama ne tik „Žalgirio“ namų rungtynes stebintiems sirgaliams, bet ir visai Europai

Kai garsiausias Lietuvos krepšinio klubas Kauno „Žalgiris“ rungtyniauja savo namų arenoje, sirgalius džiugina ne tik žaidimo grožis: ne mažiau peno akims teikia pertraukėles užpildančios šokėjų komandos pasirodymai. Jais bus galima gėrėtis ir rugsėjo 22-ąją, kai „Žalgiris“ žais ikisezonines rungtynes Londone.

Stipriausia Lietuvos komanda rugsėjo 22 dieną 19 valandą Londono olimpiniame parke esančioje „Copper Box“ arenoje susirungs su Torūnės „Polski Cukier“ ekipa, praėjusį sezoną pajėgiausiame Lenkijos čempionate užėmusia 2 vietą.
Šis „Titanų trofėjumi“ pakrikštytas mačas sukėlė milžinišką susidomėjimą tarp Jungtinės Karalystės lietuvių – bilietus perka ne tik sostinėje gyvenantys tautiečiai, bet ir tie, kurie įsikūrę už šimtų mylių esančiuose miestuose.
Šis susitikimas bus puiki proga pamatyti ne tik intriguojančią kovą aikštelėje, bet ir tokias gyvas Lietuvos krepšinio legendas kaip „Žalgirio“ vyriausiąjį trenerį Šarūną Jasikevičių, komandos štabe dirbančius Robertą Javtoką ir Darių Songailą ar komandos simboliu jau tapusį kapitoną Paulių Jankūną.
 
Gerbėjai taip pat turės galimybę su „Žalgirio“ krepšininkais pabendrauti specialiame susitikime, paprašyti jų autografo, įsiamžinti nuotraukose.
 
Tačiau rungtynių metu ne mažiau ovacijų turėtų sulaukti „Žalgirio“ šokėjų komanda – žavioji palaikymo grupė taip pat atvyksta į Londoną ir rungtynių pertraukėlių metu džiugins tribūnose susirinkusių sirgalių akis.
 
„Atliksime tuos savo numerius, kurie palieka didžiausią įspūdį. Tikimės, kad publikai jie patiks“, – užsiminė apie pasirodymą viena iš „Žalgirio“ šokėjų narių Karolina Sklenytė.
Karolina Sklenytė. Karolina Sklenytė.
Beveik dešimtmetį gyvuojanti šokėjų komanda pažįstama ne tik „Žalgirio“ namų rungtynes stebintiems sirgaliams, bet ir visai Europai, mat ne kartą yra dalyvavusi tarptautiniuose renginiuose, o tris kartus iškovojo teisę pasirodyti stipriausio žemyno turnyro Eurolygos finaliniame ketverte, kur jas išvydo milijoninė auditorija.
 
Beje, tokią teisę joms suteikė Europos krepšinio mėgėjai – jų balsai lėmė, kurios šokėjos pasirodys turnyre. Tačiau, pasak K. Sklenytės, Lietuvos krepšinio sirgaliams neprilygsta niekas.
„Lietuviai yra nuoširdžiausi krepšinio fanai, jie labai emocingai reaguoja į įvykius aikštelėje. Manau, kad jie labai padeda savo komandai.
 
Mes irgi tai jaučiame. Vienas malonumas šokti prieš tokią publiką“, – sakė K. Sklenytė.
„Titanų mūšio“ organizatoriai – „Limestar Promotions“ bei renginį pristatantis Jungtinės Karalystės mažmeninės prekybos tinklas „Lituanica“ žiūrovams taip pat žada JK lietuvių įkurtos krepšinio mokyklos „Baltic Stars“ pasirodymą bei kitas atrakcijas.
 
 
„Žalgirio“ šokėjos. „Žalgirio“ šokėjos.
„Žalgirio“ šokėjos. „Žalgirio“ šokėjos.
  

Žymos: kauno žalgiris, kauno žalgiris Londone, žalgirio šokėjos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Daktare, aš labai tikiuosi, kad operacija baigsis sėkmingai...

– Nesijaudinkite, jei baigsis nesėkmingai, jūs apie tai nesužinosite.