Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-04-25

„McLaren“ svajoja sugrįžti į nugalėtojų gretas

  
„McLaren“ svajoja sugrįžti į nugalėtojų gretas Praėjęs sezonas „McLaren“ ekipai buvo gerokai sėkmingesnis nei šis.

„McLaren“ ekipai šis sezonas nėra sėkmingas, tačiau tiek lenktynininkai, tiek vadovai tikisi, kad jiems pavyks sugrįžti ant nugalėtojų pakylos. Praėjusiais metais „McLaren“ buvo tarp lyderių, o šiemet teturi 23 taškus.

Labai tikimasi, kad dabar vykstantys bolidų atnaujinimai leis ekipai išsiveržti į priekį. Ekipos vadovas Martinas Whitmarshas pareiškė, jog nenori lenktyniauti, jeigu bolidai nėra konkurencingi varžovų atžvilgiu. Anot jo, labai svarbu ne tik norai, bet ir techninės galimybės, o jos dabar jau turėtų leisti sugrįžti į rikiuotės priekį.
M. Whitmarshas neslėpė, jog komanda neturi minčių tiesiog nurašyti šių metų sezono ir dabar stengiasi kaip įmanydama greičiau sugrįžti į rikiuotės priekį. „Tiesa ta, jog noriu vėl matyti mus, lipančius ant apdovanojimų pakylos. Galvoju apie tai. Būtent to mes ir turime siekti – judėti į priekį žingsnis po žingsnio.“
 
Jis turėjo ir priekaištų savo komandai, esą galbūt ji per mažai galvojo apie pergales ir dėl to dabar tenka visiems liūdėti dėl prastų rezultatų. Tačiau nei jis, nei kiti komandos nariai dar nenurašo šio sezono ir darys viską, kad laimėtų ne vieną, o daug etapų.
 
 
 
  

Žymos: Automobiliai, Lenktynės, F-1

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sušlapinsi kojas – atsisakys gerklė, „sušlapinsi“ gerklę, atsisakys kojos.