Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-04-02

Nesunkią pergalę pasiekęs „Arsenal“ šoko į trečią poziciją

© Twitter.com
Alexandre'as Lacazette'as

Pirmadienį vėlai vakare „Emirates“ stadione baigėsi 32-asis Anglijos „Premier“ lygos turas. Namie žaidęs Londono „Arsenal“ klubas priėmė „Newcastle United“ futbolininkus ir be didesnio pasipriešinimo iškovojo pergalę rezultatu 2:0.

Į priekį „kanonieriai“ išsiveržė 30-ąją minutę – kamuolį baudos aikštelėje gavęs Aaronas Ramsey antrą kartą šiose rungtynėse jį pasiuntė į varžovų vartų tinklą. Tiesa, pirmasis jo smūgis nebuvo įskaitytas dėl Sokračio pražangos.
Antrajame kėlinyje „Arsenal“ daug progų puolime nesusikūrė, tačiau to paties padaryti neleido ir varžovams iš Niukaslo.

Galutinis taškas buvo padėtas 83-ąją minutę, kai Alexandre'as Lacazette'as išradingu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir užtvirtino komandos pergalę.

„Arsenal“ pasinaudojo „Tottenham“ nesėkme ir pakilo į trečiąją poziciją. Jų sąskaitoje yra 63 taškai, o „Manchester United“ ir „Tottenham“ turi po 61 tašką.

„Newcastle“ rikiuojasi 14-oje pozicijoje.

Žymos: Futbolas, Sportas, Anglijos Premier lyga