Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-03-15

Paaiškėjo, kurios rinktinės gali tapti lietuvių varžovėmis pasaulio čempionate

  
Paaiškėjo, kurios rinktinės gali tapti lietuvių varžovėmis pasaulio čempionate
© Twitter.com

Jau šeštadienį Kinijos mieste Šenzene bus ištraukti pasaulio krepšinio čempionato burtai, kurie į aštuonias grupes išskirstys 32 į pirmenybes patekusias komandas.

Savo varžovus sužinos ir užtikrintai atrankos varžybas įveikusi Lietuvos rinktinė, kuri pagal FIBA reitingą pateko į antrąjį pajėgumo krepšelį. Kartu su lietuviais jame atsidūrė Serbijos, Argentinos ir Graikijos krepšininkai.
Tam, kad grupių pajėgumai būtų paskirstyti lygiau, čempionato organizatoriai rinktines padalino ne į keturis krepšelius, kaip buvo manyta, o į aštuonis, tad lietuvių varžovais taps po vieną rinktinę iš trečiojo, šeštojo ir septintojo krepšelių.
 
Trečiajame krepšelyje atsidūrė Rusija, Australija, Brazilija ir Italija, šeštajame – Kanada, Filipinai, Juodkalnija ir Pietų Korėja, o septintajame – Nigerija, Senegalas, Naujoji Zelandija ir Angola.
 
Lietuvos rinktinė pirmajame etape tikrai žais viename iš šių keturių miestų – Vuhane, kuriame vyks B grupės kovos, Fošane (D grupė), Nandžinge (F grupė) arba Donguane (H grupė).
 
Būtent šių keturių grupių komandos tarpusavyje kausis kitame etape – aštuntfinalyje, kai stipriausios B grupės ekipos mes iššūkį D grupės rinktinėms, o kitose porose žais komandos iš F ir H grupių.
 
Traukiant burtus taip pat galios ir žemynų kvotų taisyklė – į vieną grupę galės patekti daugiausiai po dvi komandas iš Europos bei po vieną iš visų likusių žemynų.
 
Jau aišku, kuriose grupėse žais kai kurios į pirmąjį krepšelį patekusios rinktinės. Šeimininkė Kinija rungtyniaus A grupėje, kurios kovos vyks Pekine, o titulą ginsiantys amerikiečiai bus priskirti E grupei, kurios kovos vyks Šanchajuje.
Burtai bus traukiami šeštadienį 13 valandą, jų eigą tiesiogiai padės sekti portalas Alfa.lt.
 
Detalus paaiškinimas, kaip bus vykdoma pasaulio čempionato burtų ceremonija:
 
 
 
  

Žymos: Krepšinis, Sportas, Lietuva, Čempionatas, Lietuvos krepšinio rinktinė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris atbėga pas girininką:
– Ar nematėte mano šuns?
– Mažo, geltono?
– Taip.
– Su baltomis letenėlėmis?
– Taip.
– Ir su maža uodegėle?
– Taip.
– Ne, nemačiau.