Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-06-11

Pasaulio čempionų treneris: mes ne favoritai

  
Pasaulio čempionų treneris: mes ne favoritai Ispanai pastaruosius ketverius metus laimėjo dviejuose čempionatuose iš eilės.

Ispanijos rinktinės strategas Vicente del Bosque prašo neklijuoti pasaulio čempionato favoritų etiketės „Furia Roja“ vienuolikei. 63-ejų metų specialistas nenori, kad jo komanda būtų laikoma pagrindine pretendente laimėti planetos pirmenybes Brazilijoje, mat dėl to komandos žaidėjai jaus papildomą psichologinį spaudimą.

 „Visi nežinomieji paaiškės futbolo aikštėje. Mes tikime, kad ėjome teisinga linkme, tačiau ar taip yra iš tiesų, parodys čempionatas. Triumfas praėjusiame čempionate turėjo daug įtakos tolesniam mūsų darbui.“
„Geriausia nekreipti dėmesio į tai, jog mus laiko favoritais. Iš patirties galiu pasakyti, kad tokia etiketė nėra į naudą, o tokio masto čempionate etiketės nieko nereiškia“, – tvirtino pasaulio ir Europos čempionų strategas.
 
„Brazilija žaidžia namuose ir yra puiki komanda, tačiau spaudimas laimėti čempionatą bus daug didesnis nei, tarkime Konfederacijų taurės varžybose.“
Specialistas sutinka, jog trumpais perdavimais pagrįstas ispanų futbolas buvo sėkmės raktas praėjusiuose pasaulio bei Europos čempionatuose, tačiau teigia, jog tikisi iš savo auklėtinių daugiau agresyvumo.
 
„Futbolas gali būti žaidžiamas skirtingais būdais. Mes neturime magiškos formulės, tačiau turime pagal mūsų futbolininkų galimybes ppritaikytą žaidimo filosofiją. Tačiau tai nereiškia, kad nėra kitų komandų, kurios gali pasiekti aukštų rezultatų. Kamuolio kontrolė dar nieko nereiškia. Todėl dirbame, kad komanda taptų agresyvesnė, kompaktiškesnė, sugebanti atsitiesti ir pridaryti varžovams nemalonumų“, – kalbėjo V. del Bosque.
 
V. del Bosque auklėtiniams čempionatas prasidės penktadienį, kai B grupės susitikime bus pakartotas 2010 m. pasaulio pirmenybių finalas tarp Ispanijos ir Louiso van Gaalo treniruojamos Nyderlandų rinktinės.
 
 
  

Žymos: Futbolas, Ispanija, Čempionatas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du draugai sėdi kavinėje ir širdingai kalbasi. Staiga vienas pastebi, kad antrasis nenuleisdamas akių žiūri į duris.
– Ką tu tokio įdomaus ten matai? – klausia pirmasis.
– Saugau, kad kas mano palto nepavogtų. Tavo jau seniai nebėra.