Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-12-14

Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionate kovos tęsiasi

  
Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionate kovos tęsiasi
© LLRF
Rytoj Lietuvos jaunimo rinktinės laukia sunki kova su Slovėnijos ekipa.

Pirmadienį Blede (Slovėnija), kuriame vyksta pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionato B grupės kovos, Lietuvos rinktinė nežaidė, tačiau susitiko Austrijos ir Kazachijos komandos. Prieš čempionatą Kazachijos delegacijos nariai teigė, kad atvyko kovoti dėl pirmos vietos. Deja, rungtynės kazachus verčia permąstyti savo tikslus. Rezultatu 5:2 (0:1; 4:1; 1;0) įtemptose varžybose laimėjo austrai.

="text-align: left">Abi komandos į vartus smūgiavo 32 kartus, tačiau austrų vartus geriau saugojo ekipos vartininkas Kristupas Lindenhoferis, po rungtynių paskelbtas geriausiu rungtynių žaidėju.
Kazachijos ekipa, likus dešimčiai sekundžių iki rungtynių pabaigos, pakeitė vartininką į šeštą žaidėją, tačiau jis nepadėjo sušvelninti rezultato. Austrijos žaidėjas smūgiavo į tuščius vartus ir padidino skirtumą.

Kitose varžybose susitiko Danijos ir Kroatijos ekipos. Danai, sekmadienį 7:1 įveikė Kazachijos komandą, o šiandien 12:2 (4:1; 5:1; 3:1) sutriuškino kroatus ir padarė rimtą pareiškimą kovoje dėl aukštų pozicijų.

Pirmadienį prasidėjo kovos A grupėje. Pirmieji Bobruiske (Baltarusija) susitiko Italijos ir Japonijos ledo ritulininkai. Rungtynes rezultatu 6:0 (0:0; 0:3; 0:3) laimėjo Italijos komanda.
Antrajame A grupės susitikime iš aukščiausiojo diviziono iškritusi Latvijos rinktinė lengvai 6:1 (0:1; 0:4; 1:1) susitvarkė su Didžiosios Britanijos komanda. Latvijos ekipoje geriausiai pasirodė šešiolikmetis Zemkus Grigersonas, pelnęs du įvarčius ir atlikęs du rezultatyvius perdavimus.

Paskutinėse A grupės rungtynėse susitiko šeimininkų grupės favoritų, baltarusių komanda su kaimynais ukrainiečiais. Po nesunkios kovos 2:7 (0:1; 1:2; 1:4;) nugalėjo šeimininkai.

Rytoj Lietuvos jaunimo rinktinės laukia sunki kova su Slovėnijos ekipa. Komandos vadovas Valentinas Gvergždis teigė, kad Slovėnijos rintinė labai stipri ir pergalės tikėtis sunku, tačiau sakė, kad visa komanda, visi penketai kovos sukandę dantis.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Viename prekybos centre močiutė prie žuvies skyriaus apžiūrinėja akvariumą su gyvomis žuvimis.
– Ar šviežios? – klausia pardavėjos.
– Žinoma, močiute, taigi matote, kad juda...
– Aš irgi dar judu, – atšovė močiutė.