Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2018-01-24

Pasaulio vicečempiono A. Didžbalio karjera pakibo ant plauko

  
Pasaulio vicečempiono A. Didžbalio karjera pakibo ant plauko
© A. Didžbalio Facebook
Du kartus įkliuvus, trečio karto nebebus.

Tarptautinė Sunkiosios atletikos federacija pranešė, kad pasaulio vicečempionas bei olimpinis prizininkas sunkiaatletis Aurimas Didžbalis įkliuvo dėl dopingo, skelbia 15min.lt.

Lietuvos sunkiaatlečio dopingo testas per pernai metų pasaulio čempionatą Jungtinėse Valstijose, kur jis laimėjo sidabro medalį, buvo teigiamas – federacija pranešė, kad A. Didžbalio organizme rasta draudžiama medžiaga SARM S-22. Pernai sunkiaatletis buvo pripažintas Lietuvos metų sportininku.
2016-aisiais A.Didžbalis iškovojo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzą, Pasaulio pirmenybėse 2014-aisiais lietuvis buvo laimėjęs bronzą, 2015-aisiais tapo Europos čempionu, 2011-aisiais Europos pirmenybėse yra laimėjęs bronzą. Jis buvo užėmęs antrąją vietą ir 2012 metų Europos čempionate, bet tada Turkijoje jo dopingo testas buvo teigiamas, A.Didžbalis neteko medalio ir olimpinio bilieto į 2012 metų žaidynes Londone.
 
  

Žymos: Dopingas, pasaulio čempionas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tėvas:
– Taip, sūneli, taip! O gerai! Drąsiau, dar žingsnelį, dar vieną!.. Šaunuolis! Tu gali vaikščioti! Motin, girdi, tempk kamerą, mūsų vaikas iš mokyklos diskotekos grįžo!