Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-04-24

Pasibaisėjo futbolu Lietuvoje

  
Pasibaisėjo futbolu Lietuvoje
© Adem.lt nuotr.
Lietuva niekaip nesugeba pastatyti nacionalinio stadiono.
Futbolo infrastruktūra Lietuvoje yra viena silpniausių visoje Europoje

Lietuvoje apsilankęs Europos futbolo federacijų asociacijos (UEFA) prezidentas Aleksandras Čeferinas pareiškė, kad valstybė pagal futbolo infrastruktūrą užima paskutinę vietą žemyne.

Antradienį UEFA vadovas tai paskelbė po susitikimo su premjeru Sauliumi Skverneliu bei Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentu Tomu Danilevičiumi.
„Infrastruktūra Lietuvoje yra viena silpniausių visoje UEFA. Tad man džiugu, ir tai nėra tik diplomatinis pareiškimas, kad mes randame puikų sutarimą: Vyriausybė, nacionalinė asociacija ir UEFA. Jei visi prisidėsime savo žiniomis, pamatiniais dalykais, mes galime sukurti gerą infrastruktūrą ir ateityje jus lydės didesnė sėkmė, nei iki šiol“, – žurnalistams sakė jis.
 
Jis sako mėgstantis pajuokauti, kad Lietuvos minusas yra tai, kad šalis yra daug pasiekusi krepšinyje, tad nelieka dėmesio futbolui.
 
Naujienų agentūrai BNS A. Čeferinas sakė tikintis, jog Lietuvai pavyks pastatyti tarptautinius standartus atitinkantį nacionalinį stadioną.
 
„Visada yra puiku, kai nacionalinė rinktinė žaidžia nacionaliniame stadione. Tikiuosi, kad jūs jį netrukus turėsite, nes turite puikią komandą. Aš tikiu“, – sakė jis, BNS paklaustas, ar tiki Lietuvos planais pastatyti stadioną per artimiausius kelerius metus.
 
Lietuvai atgavus nepriklausomybę, planai Vilniuje pastatyti tarptautinius standartus atitinkantį stadioną atgimė prieš daugiau nei dešimtmetį. Dabartinė Vilniaus savivaldybės vadovybė, nelikus teisinių kliūčių, tęsia derybas dėl stadiono statybų su koncerno "Icor" valdoma inžinerinių produktų ir sprendimų bendrove "Axis Industries" bei partneriais, konsorciumas siūlo kompleksą pastatyti už 79,9 mln. eurų.
 
Paskutinį kartą UEFA vadovas Lietuvoje lankėsi 2011 metais. Tada UEFA prezidento pareigas ėjo Michel’is Platini.
  

Žymos: UEFA, nacionalinis stadionas, futbolas lietuvoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Aš iš tiesų labai sunerimau, kai prie įvažiavimo į kapines kelininkai pastatė ženklą: „Vienpusis eismas“.