Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, musukrepsinis.lt   |   2017-08-09

Pasikeitusi rinktinės sudėtis ir netikėta dovana J. Valančiūnui

  
Pasikeitusi rinktinės sudėtis ir netikėta dovana J. Valančiūnui
© musukrepsinis.lt
Europos čempionate lengva nebus.
Krepšininkai nepagailėjo fantazijos ir padarė įspūdingą dovaną komandos draugui.

Klaipėdoje draugiškų rungtynių maratoną pradėjusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pasiruošimą Europos čempionatui tęsia Prancūzijoje. Orleano mieste lietuviai dalyvauja trijų komandų turnyre ir sužais du kontrolinius mačus.

Šiandien Lietuvos rinktinė jėgas išmėgins su kroatais, kurie turnyro atidarymo rungtynėse įveikė šeimininkus prancūzus 92:87. Iškovoti pergalės A. Petrovičiaus auklėtiniams nesutrukdė ir tai, kad kroatai pasiruošimą Europos čempionatui pradėjo tik rugpjūčio 1 dieną.
Į turnyrą Prancūzijoje D. Adomaitis neatsivežė dviejų traumuotų krepšininkų – Mariaus Grigonio ir Evaldo Kairio, o rungtynėms nebus registruojami Adas Juškevičius, Rokas Giedraitis ir Deividas Gailius. Tačiau Orleane į aikštelę išbėgs Mantas Kalnietis ir Jonas Mačiulis.
 
Kandidatų sąraše Kroatija buvo įrašiusi 6 NBA žaidėjus, tačiau tik trys atvyko į komandą – Draganas Benderis, Bojanas Bogdanovičius ir Dario Šaričius. Šiems krepšininkams lietuviai žada skirti didžiausią dėmesį.
 
Paskutinį kartą Lietuvos ekipai kroatus pavyko nugalėti 2013 m. Europos čempionato pusfinalyje. Vėliau sekė trys pralaimėjimai iš eilės, o pats šviežiausias – pernai metų olimpinėse žaidynėse.
 
Ketvirtadienį Lietuvos krepšininkų laukia dar rungtynės su Prancūzijos rinktine. Su prancūzais lietuviai sužais ir dar vieną mačą, rugpjūčio 15-tą dieną, Kaune.
 
Po kelių dienų atostogų prie Lietuvos rinktinės prisijungė ir nesenai tėvu tapęs Jonas Valančiūnas. Krepšininkai nepagailėjo fantazijos ir padarė įspūdingą dovaną komandos draugui.
 
Vyrai J. Valančiūnui padovanojo mini marškinėlius su sūnaus vardu ir tėvo žaidimo numeriu – Tauras 17.
Taip pat Jono sūnus gavo mažus krepšinio batelius.
Sveikinimo video čia:
  

Žymos: Krepšinis, eurobasket 2017, rinktinė, Valančiūnas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

„Po penkiasdešimties gyvenimas tik prasideda“, – pagalvojo jis ir įsipylė 50 g.