Tiesa.com   |   2018-02-11

Po Lietuvos grandų mūšio šventė vilniečiai

© Facebook/BC Lietuvos rytas nuotr.
Varžybų baigtį lėmė įvykiai susitikimo pabaigoje.

Lietuvos krepšinio čempionate jėgas tarpusavyje išbandė principiniai varžovai – Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai.

Tai buvo jau trečioji iš komandų akistata šį sezoną – iki jos varžovai buvo pasidaliję po pergalę.
„Betsafe–LKL“ čempionato lyderių akistatoje sudėtingą pergalę iškovojo vilniečiai, savo aikštelėje žaidę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečius iš Kauno nugalėjo rezultatu 75:68 (14:26; 24:12; 16:12; 21:18).

Emocingame ir įtemptame mūšyje nugalėtojai sprendėsi paskutiniosiomis minutėmis. Po nesėkmingos rungtynių pradžios atsitiesęs „Lietuvos rytas“ likus žaisti 2 minutes pirmavo 69:65.

Tuomet svarbų dvitaškį pataikė Loukas Mavrokefalidis, o Brandonui Daviesui įmetus tik vieną baudos metimą iš dviejų, skirtumą dvitaškiu sušvelnino Kevinas Pangosas – 68:71.

Tuomet Travisas Petersonas realizavo du baudų metimus, o kauniečiams sėkmingai užpulti varžovų krepšio jau nebepavyko.

Į pergalę vilniečius vedęs T. Petersonas atakavo be klaidų. Amerikietis per 32 minutes pelnė 21 tašką (7/7 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 3/3 baudos) ir atkovojo 4 kamuolius.

„Lietuvos rytas“: Travisas Petersonas 21 (4/4 trit., 31 n.b.), Loukas Mavrokefalidis 13 (6 atk. kam., 5 kld.), Rokas Giedraitis 11 (1/5 trit.), Chrisas Krameris 8 (10 rez. perd.).
„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 16, Axelis Toupane‘as 14, Artūras Milaknis 13, Kevinas Pangosas 11 (7 kld.).

Žymos: kauno žalgiris, vilniaus lietuvos rytas, lietuvos krepšinio lyga