Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-03-11

„Premier“ lygoje – lyderių paleisti neketinančio „Liverpool“ pergalė ir svarbus „Arsenal“ laimėjimas

© Twitter.com
Saudio Mane

Anglijos „Premier“ lygoje tęsiasi čempionų titulo gaudynės, kuriose svarbų žingsnį į priekį šiandien žengė „Liverpool“ futbolininkai.

Pabėgti į priekį „Manchester City“ ekipai bandantys neleisti Jurgeno Kloppo auklėtiniai atsitiesė po ankstyvo varžovų įvarčio ir šventė pergalę namie prieš „Burnley“ rezultatu 4:2.
6-ąją minutę svečiai įgijo pranašumą, kai bandydamas pakelti kampinį kamuolį į vartus netikėtai pasiuntė Ashley Westwoodas. Alissonas prašė pražangos prieš jį, tačiau teisėjas neįžvelgė taisyklių pažeidimo.

Visgi „Burnley“ ilgai pranašumu nepasidžiaugė – 19-ąją minutę Roberto Firmino išlygino rezultatą, o dar po dešimties minučių į priekį šeimininkus išvedė Sadio Mane.

Antrajame kėlinyje pranašumą iki dviejų įvarčių padidino antrą kartą pasižymėjęs R. Firmino.

„Burnley“ pačioje mačo pabaigoje sugebėjo pasiekti ir antrąjį įvartį, tačiau tai situacijos negelbėjo – jau vos po kelių akimirkų vėl šeimininkams dviejų įvarčių pranašumą sugrąžino S. Mane.

„Liverpool“ išlaiko taško atsilikimą prieš „Man City“. „Burnley“ po trečiojo pralaimėjimo iš eilės nukrito į 17-ąją poziciją.

Kitame susitikime Londone susitiko dvi dėl vietos pirmajame ketverte ir bilieto į kitų metų UEFA Čempionų lygos varžybas kovojančios komandos – „Arsenal“ ir „Manchester United“.
Užtikrintą pergalę pasiekė namie rungtyniavę „kanonieriai“, laimėję 2:0 ir aplenkdami „raudonuosius velnius“ pakilę į ketvirtąją poziciją.

Įvarčius Londono klubui pelnė Granitas Xhaka ir Pierre-Emerickas Aubameyangas – pirmasis pasižymėjo 12-ąją minutę, o antrasis sužaidus 69 min. realizavo 11 metrų baudinį.

60 taškų surinkęs „Arsenal“ po šios pergalės prieš „Man United“ įgijo 2 taškų pranašumą. Savo ruožtu nuo trečioje vietoje esančios Londono „Tottenham“ ekipos „kanonieriai“ atsilieka jau vos tašku.

Dar vieneriose rungtynėse Londono „Chelsea“ namuose priėmė „Wolves“. Po gana klampaus futbolo nugalėtojas nepaaiškėjo – komandos pasidalino po tašką sužaidusios 1:1.

56-ąją minutę Raulis Jimenezas išvedė svečius į priekį, tačiau besibaigiant rungtynėms maždaug iš 20 metrų taikliai smūgiavo ir lygiąsias „mėlyniesiems“ pasiekė Edenas Hazardas.

„Chelsea“ su 57 taškais lieka šeštoje vietoje. „Wolves“ yra iškart už jų nugaros, tačiau atsilieka net 13 taškų skirtumu.

Žymos: Futbolas, Liverpool, Sportas, premier lyga, Arsenal