Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-09-07

R. Berankį sustabdė klastinga liga

  
R. Berankį sustabdė klastinga liga R. Berankio gydymas gali trukti iki poros mėnesių.
Diagnozė tenisininkui buvo nustatyta Vokietijoje.

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis dėl ligos praleis artėjantį Deviso taurės (Davis Cup) turnyro susitikimą Vilniuje Lietuva–Bosnija ir Hercegovina (rugsėjo 16–18 d.). Apie tai pranešė LNK „Žinios“.

Po išsamaus medikų tyrimo paaiškėjo, kad R. Berankiui, kuris geriausių pasaulio žaidėjų klasifikacijoje užima 89-ą vietą, išsivystė plaučių liga astma. Diagnozė tenisininkui buvo nustatyta Vokietijoje. Kiek truks gydymas, kol kas nepranešama. Spėjama, kad R. Berankis praleis dar ir kelis ATP serijos turnyrus.
LNK „Žinių“ teigimu, dėl ligos R. Berankiui pastaruoju metu korte trūkdavo ištvermės, jis greit pavargdavo. Mūsiškis pralaimėjo ir Vimbldono (Wimbledon) turnyro pirmame rate anglui Marcosui Willisui (3:6, 3:6, 4:6), ir Rio de Žaneiro olimpiados pirmame rate australui Johnui Millmanui (0:6, 0:6), o Niujorke vykstančiame JAV atvirame čempionate buvo eliminuotas antrame ture, kai nusileido po trijų setų kovos aštuntu skirstytam austrui Dominicui Thiemui (4:6, 3:6, 2:6).
 
Šiais metais R. Berankio tikslas yra išsilaikyti pajėgiausių planetos tenisininkų pirmame šimtuke, dalyvauti dar keliuose turnyruose ir be vargo patekti į Australijos atviras pirmenybes („Australian Open“).
  

Žymos: Tenisas, Ričardas Berankis, astma

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ežiukas rado bombą. O ežiuko niekas neberado.