Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-07-02

Ričardas Berankis: tik per plauką nuo laimėjimo Wimbledone

  
Ričardas Berankis: tik per plauką nuo laimėjimo Wimbledone
© Facebook nuotr.
Ričardas Berankis nustebino ne vieną sporto profesionalą.
Ričardas žaidė neįtikėtinai gerai.

Liepos 1-ąją dieną garsiausias lietuvių tenisininkas Ričardas Berankis kovėsi su 9-tąja pasaulio rakete, Marin Cilic. Po atkaklios pusketvirtos valandos po plieskiančia saule trukusios kovos pergalę šiaip ne taip išplėšęs kroatas pripažino: „Ričardas žaidė neįtikėtinai gerai“.

R. Berankis į čempionatą atvyko pasaulio tenisininkų reitinguose užimdamas 90-ą vietą ir šios kovos metu vos nenugalėjo vienos iš šiuo metu ryškiausių pasaulio teniso žvaigždžių M.Cilic. Po tokių rezultatų kaip 6-3, 4-6, 7-6(6), 4-6, 7-5, rungtynes ekspertai pavadino „tikrai aukštos kokybės jaudinančiu maču“.
Skelbiama, kad R. Berankiui prireikė laiko atsistoti ant kojų, atsižvelgiant į tai, kad rungtynės paskutinę minutę buvo perkeltos į kitą vietą – centrinius teniso kortus (Centre Court).
 
Vis dėl to Ričardas buvo greitesnis ir drąsesnis už savo aukštesnį priešininką. M.Cilic negailėjo gerų žodžių apie lietuvį: „Jis gerai pataikė į kamuolį, taip sukeldamas man daug problemų“.
 
Apie Lietuvos teniso pažibą gražiai atsiliepė ir Wimbledono čempionato rengėjai: „Jei Lietuva turėtų apdovanojimą, pavadinimu „Tautos didvyris“, be abejonių jį turėtų atiduoti Ričardui Berankiui, vieninteliam šalies tenisininkui, atsidūrusiam Wimbledono teniso čempionate“.
 
 
  

Žymos: Tenisas, Ričardas Berankis, Wimbledonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas įkrito į balą. Mama barasi:
– Kaip tu galėjai, kodėl tu toks išsiblaškęs! Ir dar vilkėdamas naują kostiumą!
– Mamyte, taip greitai viskas įvyko, kad aš nespėjau jo nusivilkti!