Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-07

Rinktinė – be pirmo ryškumo žvaigždžių

  
Rinktinė – be pirmo ryškumo žvaigždžių
© musukrepsinis.lt nuotr.
D. Adomaitis dėl FIBA sprendimo negali kviestis geriausiųjų.
Įsivaizduokite mano, kaip trenerio, situaciją: skambinu žaidėjui ir sakau, kad jis reikalingas rinktinei, bet prašau palaukti

Antradienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. treneris Dainius Adomaitis pristatė reprezentacinės šalies komandos kandidatų sąrašą Pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Kosovo ir Lenkijos rinktinėmis.

Strategas į kandidatų sąrašą įtraukė 15-kos krepšininkų pavardes, kuriame yra ir naujų žmonių, ir jau rinktinės garbę gynusių žaidėjų.
Primename, kad pagal naujas tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) taisykles, atrankos turnyras vyks sezono metu, tad stipriausiuose Europos klubuose bei NBA rungtyniaujantys lietuviai prie rinktinės neprisijungs. Tiesa, Eurolyga skelbs pertrauką, bet ar klubai išleis žaidėjus – neaišku.
 
„Visi žinote situaciją. Pasitarę su trenerių štabu nusprendėme, kad tai optimaliausia sudėtis. Norėjome kuo greičiau turėti šį sąrašą ir susikaupti pasiruošimui pirmosioms rungtynėms“, – sakė treneris.
 
„Įsivaizduokite mano, kaip trenerio, situaciją: skambinu žaidėjui ir sakau, kad jis reikalingas rinktinei, bet prašau palaukti, nes tu gali būti reikalingas, jeigu kitas žaidėjas negalės žaisti. Mes apsisprendėme, kad žaisime su šiais krepšininkais. Bet pasikartosiu, kad jeigu bus galimybė Eurolygos klubų žaidėjams atstovauti, tai mes turėsime galimybę juos užregistruoti“, – kalbėjo D. Adomaitis.
 
Treniruočių stovykla Palangoje prasidės lapkričio 20 dieną, o atrankos turnyrą lietuviai pradės lapkričio 24 išvykoje su Kosovo rinktine. Jau po dviejų dienų (lapkričio 26 dieną) lauks rungtynės Klaipėdoje su Lenkijos rinktine.
 
C grupėje taip pat rungtyniauja Vengrijos rinktinė, su kuria lietuviai susikaus kitų metų vasario mėnesį namuose. Į kitą čempionato etapą pateks po tris geriausias grupes komandas.
 
Lietuvos rinktinės kandidatai rungtynėms su Kosovo ir Lenkijos rinktinėmis (vardas pavardė, pozicija, amžius, ūgis, klubas):
Adas Juškevičius (gynėjas, 28 m., 194 cm, Panevėžio „Lietkabelis“), Mindaugas Girdžiūnas (gynėjas, 28 m., 188 cm, Klaipėdos „Neptūnas“), Šarūnas Vasiliauskas (gynėjas, 28 m., 188 cm, Trabzono „Trabzonspor“), Marius Grigonis (gynėjas, 23 m., 198 cm, Berlyno ALBA), Renaldas Seibutis (gynėjas, 32 m., 196 cm, Klaipėdos „Neptūnas“).
 
Rokas Giedraitis (puolėjas, 25 m., 198 cm, Vilniaus „Lietuvos rytas“), Deividas Gailius (puolėjas, 29 m., 201 cm, Burgoso „Miraflores“), Arnas Butkevičius (puolėjas, 25 m., 196 cm, Klaipėdos „Neptūnas“), Arnoldas Kulboka (puolėjas, 19 m., 205 cm, Kapo d‘Orlando „Betaland“), Gediminas Orelikas (puolėjas, 27 m., 200 cm, Venecijos „Umana Reyer“), Eimantas Bendžius (puolėjas, 27 m., 203 cm, Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“), Kšyštofas Lavrinovičius (puolėjas, 38 m., 210 cm, Panevėžio „Lietkabelis“), Evaldas Kairys (vidurio puolėjas, 27 m., 207 cm, Biujukčekmedžės „Demir Insaat“), Vaidas Čepukaitis (vidurio puolėjas, 28 m., 207 cm, Panevėžio „Lietkabelis“), Laurynas Birutis (vidurio puolėjas, 20 m., 213 cm, „Šiauliai“).
 
 
  

Žymos: Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, pasaulio čempionato atranka, dainius adomaitis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje yra trijų tipų žmonės... Tie, kurie moka skaičiuoti, ir tie, kurie nemoka.