Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-09-14

Rinktinei - 180 tūkst. litų

  
Rinktinei - 180 tūkst. litų
© LRV nuotr.

Šiandien Vyriausybėje pagerbta Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, Turkijoje vykusiame pasaulio krepšinio čempionate užėmusi trečiąją vietą ir laimėjusi bronzos medalius. Tai yra aukščiausias mūsų šalies krepšininkų laimėjimas pasaulio čempionatuose.

Premjeras A. Kubilius dėkojo komandos nariams, treneriams, vadovams, jų šeimų nariams ir linkėjo, kad visi Lietuvoje pasektume krepšininkų pavyzdžiu. „Kad būtume jauni savo dvasia, būtume ambicingi, alkani sėkmės ir pergalių, ir kad niekas mūsų nesustabdytų. Kaip sakė didysis treneris Kęstutis Kemzūra po istorinės pergalės: mus gali sumušti, sutriuškinti, bet mes niekada nepasiduosime. Šito tikrai linkiu visai Lietuvai“, – įteikdamas rinktinės strategui savo straipsnių rinktinę „Kodėl Lietuvoje krepšinis yra populiaresnis už politiką“, – Ministras Pirmininkas citavo ir Kęstutį Kemzūrą.
 
A. Kubilius rinktinės nariams pagal Vyriausybės nustatytą tvarką įteikė 180 tūkst. litų simbolinę premiją. Visi komandos nariai, treneriai, gydytojai, masažuotojai apdovanoti medaliais „Už sporto pergales“, vardiniais Ministro Pirmininko laikrodžiais, Vyriausybės padėkomis.
 
Rinktinės vyriausiasis treneris dėkodamas už priėmimą pažymėjo, kad sunkus darbas, tikėjimas ir vienybė atvedė ten, kur šiandien esame. „Didžiuojuosi šiais vyrais. Dėkoju savo ir sportininkų tėvams už genus, kuriuos mums įdėjo. Tai jie sukūrė tą stebuklą“, – sakė K. Kemzūra, o trenerio pasisakymą griausmingu šūkiu „Mes už LIETUVĄ“ vieningai baigė visa komanda.
 
Komandos kapitonas Robertas Javtokas Premjerui įteikė krepšinio kamuolį su visų krepšininkų parašais, o Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vladas Garastas pavadino trenerį K. Kemzūrą geriausiu treneriu pasaulyje.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kompiuterių parduotuvėje personalas keičia nešiojamų kompiuterių kainas iš 4000 LTL į 2000 LTL. Pro šalį praeidamas žmogelis domisi:
– Sakykit, o kodėl jie taip atpigo?
– Taigi va, Kalėdinės akcijos baigėsi.