Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-06-05

Rinktinei – prastos naujienos dėl D. Motiejūno

  
Rinktinei – prastos naujienos dėl D. Motiejūno D. Motiejūnas stiprina kūną treniruoklių salėje.

Hjustono „Rockets“ klubo puolėjas Donatas Motiejūnas (24 m.) veikiausiai nepadės Lietuvos krepšinio rinktinei šių metų Europos čempionate. Sveikti po balandžio mėnesį atliktos nugaros operacijos ir ruoštis naujam NBA sezonui jam rekomendavo JAV gydytojai.

„Kiek žinau, jie pataria man neskubėti ir pasveikti 100 procentų. Jie mano, kad grįžti į aikštelę Europos čempionate man būtų dar per anksti“, – duodamas interviu oficialiai „Rockets“ svetainei teigė puolėjas.
D. Motiejūnas atskleidė, kad ir toliau daugiausiai laiko praleidžia treniruoklių salėje, kur stiprina savo kūną, o po poros savaičių į rankas jau galės paimti ir kamuolį bei gerinti savo baudų metimų taiklumą.
 
Paklaustas, ar dabar sunkiausias metas jo karjeroje, D-Mo neslėpė, kad jam nelengva ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. „Paskutinį kartą operuotas buvau prieš šešerius metus. Tai keičia gyvenimo būdą. Bet tikrai būsiu pasirengęs treniruočių stovyklai ir naujam NBA sezonui, gal net kiek anksčiau“, – ryžtingai kalbėjo kaunietis.
 
Primename, kad Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas įtraukė D. Motiejūną į išplėstinį kandidatų sąrašą, bet dėl sezono pabaigoje patirtos traumos nepuoselėjo didelių vilčių, kad jis galės atvykti į stovyklą. 
  

Žymos: Krepšinis, Donatas Motiejūnas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mažylis prieina prie policininko ir klausia:
– Dėde, sakykite, kam jūsų kepurei reikalingas dirželis?
Policininkas:
– Na, jei pučia labai stiprus vėjas, kad kepurės nenupūstų.
Mažylis:
– O man tėtė sakė, jis reikalingas, kai švilpiate, kad jums žandai neplyštų...