Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-08-22

Rinktinei – sunkesni išbandymai

  
Rinktinei – sunkesni išbandymai M. Kalniečio taiklūs metimai rungtynių pabaigoje sudaužė slovėnų pastangas.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienio vakarą iškovojo ne tik tarptautinio turnyro „Huawei Cup 2014“ taurę, bet ir istorinę pergalę. Laimėjimas 80:76 (17:22, 19:20, 21:12, 23:22) prieš Slovėniją buvo 500-asis Lietuvos rinktinei tarptautinėse varžybose ir 100-asis Jonui Kazlauskui esant vyriausiuoju rinktinės strategu.

 Šiomis rungtynėmis su slovėnais Kauno „Žalgirio“ arenoje lietuviai atsisveikino su Lietuvoje liekančiais sirgaliais. Jau antradienį Lietuvos komanda iškeliavo į Slovėniją ir Kroatiją, kur tęs pasirengimą Pasaulio taurei. Į Gran Kanariją lietuviai skris tiesiai iš Zagrebo.
Prieš rungtynes Lietuvos krepšinio federacija pagerbė legendinį Lietuvos krepšininką Šarūną Marčiulionį, priimtą į NBA šlovės galeriją ir šįmet šventusį50-metį.
 
Paskutinės „Huawei Cup 2014“ rungtynės buvo ypač atkaklios. Slovėnijos ekipa, nors ir be pagrindinės savo žvaigždės Gorano Dragičiaus, visą laiką pirmavo. Tik rungtynėms baigiantis daugiausia Manto Kalniečio, Pauliaus Jankūno ir Donato Motiejūno pastangomis sugebėta perlaužti rezultatą lietuvių naudai.
 
Rezultatyviausiai iš lietuvių rungtyniavo vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas ir puolėjas Paulius Jankūnas, jie pelnė po 14 taškų. Mantas Kalnietis pridėjo 13 taškų.
Slovėnijos rinktinėje geriausiai sekėsi puolėjui Mihai Zupanui – 18 taškų.
 
Slovėnijoje ir Kroatijoje mūsų šalies rinktinės laukia dar keturi kontroliniai mačai: rugpjūčio 21-ąją – su Brazilija, 22-ąją – su Iranu, 23-iąją – su Slovėnija, 26-ąją – su Kroatija.
 
Rugpjūčio 30 d. Lietuva kurortiniame Las Palmaso (Gran Kanarija, Ispanija) mieste pradeda Pasaulio taurės varžybas. Planetos pirmenybėse lietuviai žais vienoje grupėje su Slovėnija, Australija, Angola, Meksika ir Pietų Korėja.
 
  

Žymos: Krepšinis, Lietuvos rinktinė,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Tavo galvoje – plika dykuma, – šaukia ant Petriuko mokyklos direktorius.
– Jūs visiškai teisus, – atsako jam Petriukas, – Tačiau kiekvienoje dykumoje yra oazės, bet ne kiekvienas kupranugaris moka surasti kelią iki jų…