Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   musukrepsinis.lt   |   2017-07-30

Rinktinės stovykloje po ilgos pertraukos – Donatas Motiejūnas

  
Rinktinės stovykloje po ilgos pertraukos – Donatas Motiejūnas
© musukrepsinis.lt
D. Motiejūnas kelias vasaras prieš tai neprisijungė prie rinktinės.
Esu žaidėjas kuris gali prisitaikyti prie bet kokios situacijos ir bandysiu daryti tai, ko treneris iš manęs reikalaus ir ko komandai reikės

Šeštadienio vakare prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės prisijungęs Donatas Motiejūnas, sekmadienio ryte jau liejo prakaitą bendroje treniruotėje su komanda. Krepšininkai pasiskirstę į dvi grupes dirbo tiek treniruoklių, tiek krepšinio salėse.

Donatas Motiejūnas išklausęs vyriausiojo trenerio Dainiaus Adomaičio nurodymus kartu su komandos draugais šlifavo pirmuosius derinius ir po pratybų davė išskirtinį interviu www.musukrepsinis.lt
– Kokie įspūdžiai po pirmosios treniruotės?
 
– Savijauta tai nebloga. Truputį trūksta miego, nes praeitą naktį tik tris valandas miegojau ir šiuo metu tai tikriausiai yra didžiausias faktorius mano savijautai, reikia laiko adaptuotis. Sportuojant laikas greičiau prasisuka, tai tikiuosi, kad tai ilgai neužtruks.
 
Treniruotė nebuvo per ilga, padirbėjome tiek krepšinio aikštelėje, tiek treniruoklių salėje. Treneris parodė kokia yra žaidimo vizija ir mane pradėjo įvedinėti į tai, todėl manau vakarinė treniruotė bus jau intensyvesnė ir pereisime prie žaidybinių elementų.
 
– Ar tenkina ta išsakyta vizija?
 
– Mane tenkina, aš prisitaikysiu, esu žaidėjas kuris gali prisitaikyti prie bet kokios situacijos ir bandysiu daryti tai, ko treneris iš manęs reikalaus ir ko komandai reikės.
 
– Sportavai individualiai, socialiniuose tinkluose matėme, kad daug prakaito išliedavai, kaip jautiesi fiziškai?
– Matot čia plius dvidešimt, o aš prie plius keturiasdešimt lauke laksčiau, tai manau, kad man tas padės ir mano forma turėtų būti gera ir praėjus tam vadinamam “jet lagui” forma turėtų būti dar geresnė.
 
– Kaip pats vertini rinktinės tikslus, kaip manai ko galima tikėtis?
 
– Aš manau, kad dabar nereikia fantazuoti apie medalius, bet paprasčiausiai sirgti, tikėti, žiūrėti kiekvienas rungtynes lyg jos būtų paskutinės ir matysime kas atsitiks. Turiu omenyje, kad Lietuvos krepšinio rinktinė daugiausia laimi kai iš jos niekas daug nesitiki, taip kad geriau per daug nesitikėti ir tada gal nebus per daug nusivilta.
  

Žymos: Donatas Motiejūnas, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, eurobasket 2017

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar žinai, kiek man kainuoja tavo mokslai?– Žinau, todėl ir stengiuosi kuo mažiau mokytis.