Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-08-24

Rio žaidynėse - prastas Lietuvos pasirodymas ir britų sekmė

  
Rio žaidynėse - prastas Lietuvos pasirodymas ir britų sekmė
© Youtube.com
Aukščiausias Lietuvos pasiekimas – irkluotojų M. Griškonio ir S. Ritterio sidabras.
Pirmoji ekipų rikiuotėje po Rio žaidynių – Jungtinių Valstijų sportininkų komanda, turinti 121 apdovanojimą.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė LRT radijui sakė, kad džiugina šalies sportininkų pasiekti rezultatai ir laimėti medaliai Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, nors ne visi lūkesčiai pasiteisino.

„Pasiekėme nemažai. Turime keturis medalius. Galbūt ne visi tos spalvos, kurios tikėjomės. Visi žino – turėjome dvi olimpines čempiones, iš kurių visa Lietuva laukė titulo apgynimo. Deja, taip neįvyko, tačiau nenutiko tragedija. Sportininkės jaunos, viskas prieš akis. Šioks toks nusivylimas sportininkėms ir visiems žiūrovams liko. Ne visos viltys pasiteisino“, – sako D. Gudzinevičiūtė.
Lietuvos olimpinė komanda su vienu sidabro ir trimis bronzos apdovanojimais olimpinių žaidynių medalių lentelėje užėmė 64-ąją vietą. Palyginimui, Londone 2012-aisiais lietuviai lentelėje užėmė net 34 vietą. Tose žaidynėse sekmę lėmė plaukikės Rūtos Meilutytės ir penkiakovininkės Lauros Asadauskaitės aukso medaliai.
 
Pirmoji ekipų rikiuotėje po Rio žaidynių – Jungtinių Valstijų sportininkų komanda, turinti 121 apdovanojimą. Antrąją vietą užėmė Didžiosios Britanijos olimpiečiai su 67 medaliais (27 aukso), o trečiojoje pozicijoje - Kinijos rinktinė, kuriuos britai aplenkė vienu aukso medaliu. Nepaisant dopinogo skandalų prieš žaidynes, ketvirtoje pozicijoje atsidūrė rusai su 56 apdovanojimais (19 aukso).
 
Iš viso olimpinėse žaidynėse apdovanojimus iškovojo 78-ių valstybių atletai.
 
 
 
  

Žymos: Olimpiada, Lietuviai, Britai, medaliai, Rio de Žaneitas, žaidynės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.