Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-01

Rungtynių metu sutraiškyti sirgaliai (VIDEO)

  
Rungtynių metu sutraiškyti sirgaliai (VIDEO)
© streamingfoot Youtube
Euforija virto skausmu.
Nelaimė galėjo įvykti dėl to, kad tribūnoje buvo daugiau žmonių nei konstrukcijos galėjo atlaikyti.

Prancūzijos aukščiausios futbolo lygos rungtynės prasidėjusios euforija baigėsi sužaidus vos 20 minučių, nes įvyko didžiulė nelaimė. Sužalotos kelios dešimtys sirgalių, kai kurie iš jų kritinės būklės.

Nelaimė įvyko rungtynėse tarp namuose žaidusios „Amiens“ bei svečių komandos „Lille“. „Lille“ komandos žaidėjui Fode Ballo-Toure įmušus įvartį ir nubėgus pasidžiaugti prie komandos sirgalių sektoriaus, neatlaikė ir nulūžo tribūną atitveriantis priekinis barjeras.
Daugiau kaip trys dešimtys futbolo aistruolių nudardėjo žemyn. Visa tai buvo užfiksuota vaizdo medžiagoje, kurioje matyti, kaip dalis sirgalių sugrįžta atgal į vietas lyg niekur nieko, nes jie nenukentėjo, tačiau tiems, kurie krito pirmieji ir turėjo atlaikyti visą žmonių masę, prireikė skubios medikų pagalbos.
 
Šį incidentą pamatę futbolininkai puolė gelbėti nelaimėlius ir bandyti juos traukti iš po sunkių konstrukcijų, tačiau jų sužeidimai buvo per daug rimti. Penki žmonės išvežti į ligoninę kritinės būklės.
 
Neoficialiai svarstoma, kad nelaimė galėjo įvykti dėl to, kad tribūnoje buvo daugiau žmonių nei konstrukcijos galėjo atlaikyti.
 
Iš pradžių organizatoriai sakė, kad čia pačių žiūrovų kaltė ir jie žalos neatlygins, tačiau vėliau balso tonas pasikeitė, mat buvo sulaukta gausybės kaltinimų. Nukentėjusius žada aplankyti ir vietos politikai.
  

Žymos: Prancūzija, Futbolas, Nelaimė, rungtynės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naktį žmogelio mašinoje suveikia signalizacija. Išlekia jis tik su šlepetėmis ir chalatu į kiemą, o ten prie jo automobilio stovi trys žaliūkai su treningais. Vienas sako:

– Šaunuolis, greitai raktelius atnešei.