Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-11-04

Rusai kandidatu treniruoti jų rinktinę įvardija ir lietuvį

  
Rusai kandidatu treniruoti jų rinktinę įvardija ir lietuvį R. Kurtinaitis skeptiškai vertina galimybę treniruoti ir klubą, ir rinktinę.

Su Jevgenijumi Pašutinu atsisveikinusi Rusijos krepšinio rinktinė pradėjo naujo stratego paieškas. Kaip vieną iš realių pretendentų užimti šias pareigas rusų žiniasklaida įvardija Maskvos srities „Chimki“ strategą Rimą Kurtinaitį.

Po Rusijos krepšinio federacijos susirinkimo, kuriame atsistatydinimo pareiškimą įteikė J. Pašutinas, žiniasklaidoje mirga ne vieno pretendento pavardė, o realiausiu kandidatu laikomas šiuo metu jokiame klube nedirbantis rusas Sergejus Bazarevičius.
Visgi tarp kandidatų figūruoja ir 55-erių R. Kurtinaitis, jau apsipratęs Rusijoje ir gerai pažįstantis šios šalies krepšinio specifiką. Be S. Bazarevičiaus ir R. Kurtinaičio, pretendentais užimti rinktinės stratego postą įvardijami Rusijoje dirbantys graikai Dimitrios Itoudis (CSKA) ir Georgios Bartzokas ( „Lokomotiv-Kuban“) bei dar keli krepšinio specialistai iš užsienio.
 
Visgi ryšių federacijoje turintis portalo kommersant.ru žurnalistas Aleksejus Dospechovas pažymėjo, kad naujasis šalies krepšinio federacijos prezidentas Andrejus Kirilenka rinkdamasis trenerį greičiausiai neskubės, nes rusai nepateko į Olimpinių žaidynių atrankos turnyrą ir jiems reikėtų pakloti įspūdingą sumą, kad galėtų tapti atrankos šeimininke.
 
 
  

Žymos: Krepšinis, Sportas, Rimas Kurtinaitis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vieną dieną skaistyklon buvo atsiųstos vien moterys. Šventasis Petras joms ir sako:
– Ženkit žingsnį į priekį visos tos, kurios buvot neištikimos savo vyrui.
Visos žingt žingsnelį, tik viena liko stovėti.
Šv. Petras:
– Aišku, aišku... Visos į pragarą, kurčioji irgi.