Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-06-22

Rusai – namo, anglai užleido vietą Velsui

  
Rusai – namo, anglai užleido vietą Velsui Velso rinktinę į priekį veda čempionate spindintis G. Bale’as.

Anglijos futbolo rinktinė Europos čempionato B grupės paskutinio turo rungtynėse sužaidė lygiosiomis 0:0 su Slovakija ir užėmė grupėje antrą vietą po Velso, kuris 3:0 sutriuškino Rusiją.

Anglų treneris Roy‘us Hodgsonas tvirtino, kad jo auklėtiniai buvo verti pirmos vietos grupėje. „Mes esame stipriai nusivylę. Mes vėl kontroliavome žaidimą, sukūrėme nemažai progų įvarčiams, bet likome be pergalės. Bet aš tikiu, kad įvarčiai pradės kristi. Mes turime žaidėjų, kurie moka žaisti ir būtinai įmuš. Žinoma, būtų buvę gerai užimti pirmą vietą. Mes buvome verti to savo žaidimu. Jei dabar susitiksime su Vengrija, būsime tuo patenkinti“, – sakė R. Hodgsonas.
Anglai grupėje dar sužaidė lygiosiomis 1:1 su Rusija ir 2:1 įveikė Velsą. Tuo metu Slovakijos rinktinės treneris Janas Kozakas buvo patenkintas rezultatu. „Mes labai stengėmės iškovoti tašką, kad išsaugotume galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas. Anglija – aukščiausio lygio varžovė, todėl palaipsniui mūsų futbolininkai pavargo. Dėjome visas pastangas, kad išsaugotume tokį rezultatą. Man atrodo, kad Anglijos rinktinė stipresnė už Velsą“, – varžovams nusilenkė slovakas.
 
Po grupės kovų lagaminus susikrovė ir namo nuleidę galvas išvyko rusai, sugebėję iškovoti vos vieną tašką.
 
D grupėje staigmeną pateikė kroatai. Ne stipriausios sudėties paskutinėse grupės rungtynėse prieš titulą ginančią Ispaniją stoję „languotieji“ pademonstravo mobilią gynybą ir kone tobulas kontratakas bei šventė pergalę 2:1. Ispanai po šio pralaimėjimo grupėje liko antri ir aštuntfinalyje kovos su italais.
 
Į čempionato aštuntfinalį patenka po dvi pajėgiausias kiekvienos grupės komandas ir keturios absoliučiai geriausios trečias vietas šešiose grupėse užėmusios rinktinės.
  

Žymos: europos futbolo čempionatas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vienas žvejys pasakoja kitam:
– Aš vakar susapnavau tokį nuostabų sapną!
– Na, papasakok.
– Sapnuoju, kad sėdžiu valtyje vidury ežero, o šalia manęs jauna nuoga mergina.
– O kaip toliau?
– Tada aš užmečiau meškerę ir pagavau didžiulį karpį!