Tiesa.com   |   2017-07-25

Rūta Meilutytė liko be medalio ir be pasaulio rekordo

Rūta Meilutytė liko be medalio ir be pasaulio rekordo R.Meilutytė prarado pasaulio rekordą

Vengrijoje vykstančiame Pasaulio plaukimo čempionate, Lietuvai atstovaujanti geriauisa šalies plaukikė Rūta Meilutytė liko 4-oje vietoje.

100 metrų plaukimo krūtine rungtyje, puikiai startavusi ir gerokai nuo konkurenčių atsiplėšusi auksinė žuvelė medalio nepriplaukė.
Deja, bet su neišsipildžiusiomis viltimis krito ir jos rekordas, mat amerikiečių plaukikė Lilly King ne tik, kad pasidabino aukso medaliu, bet ir pagerino iki šiol R. Meilutytei priklausiusį pasaulio rekordą. (1 min. 4,13 sek).

Lietuvė 100 metrų nuplaukė per 1 min 65 sek.

Prieš varžybas pasididžiavimą savimi demonstravusi pagrindine lietuvės konkurente vadinama rusė Julija Jefimova liko antroje vietoje.

R. Meilutytė savo pasirodymo Budapešte dar nebaigia, jos dar laukia du startai 50 m. krūtine nuotolyje ir 50 m. laisvuoju stiliumi distancijose.

Žymos: Rūta Meilutytė, Plaukimas, Lietuvos plaukikai