Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2015-09-13

Rūta Meilutytė patyrė rimtą traumą

  
Rūta Meilutytė patyrė rimtą traumą
© „Facebook” nuotr.
Dėl traumos R. Meilutytė pilnu tempu baseino neskros gerą mėnesį.

Lietuvos plaukimo federacija pranešė, kad auksine žuvele vadinama lietuvė plaukikė Rūta Meilulytė sunkiai susižalojo. Dėl patirtos alkūnės traumos sportintinkės laukia rimta operacija.

Kaip pranešė naujienų portalas delfi.lt, R. Meilulytė susižalojo Plymouthe, važiuodama dviračiu. Sportininkė nukrito ir susilaužė kairiąją alkūnę.
„Esu nusivylusi ir susierzinusi, kad taip nutiko. Esu nepaprastai atsargi važiuodama dviračiu – man svarbu tai daryti kasdien, kad palaikyčiau geriausią formą. Tai man patinka, padeda atsibusti ir pasirengti rytinėms treniruotėms. Aišku, viskas, ką mes darome gyvenime, turi dalelę rizikos, šįsyk taip ir nutiko“, – pasaulio plaukimo čempionę citavo Lietuvos žiniasklaida.
 
Sekmadienį R. Meilutytei Plymouthe žinomas alkūnių ir pečių chirurgas Andre Murphy Nuffieldo ligoninėje atliks alkūnės stabilizavimo operaciją.
 
R. Meilutytei baseino vandenį greičiausiai reikės pamiršti geroms dviems savaitėms, o pilnu tempu vėl imti treniruotis ji galės pradėti tik po mėnesio.
 
„Galbūt mano sezonas trumpame baseine kiek nukentės, tačiau nematau priežasčių, dėl kurių mano sezonas ilgame baseine būtų prastesnis nei turėtų. Aplink mane – nuostabi komanda, o aš intensyviai dirbsiu. Tiesiog kažkiek laiko nemirksiu chloruotame vandenyje“, – optimizmo neprarado ligoninėje esanti R.Meilutytė.
 
 
  

Žymos: Rūta Meilutytė, Operacija, Trauma

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ežiukas rado bombą. O ežiuko niekas neberado.