Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2015-08-09

Rūta Meilutytė Rusijoje liko be medalių (atnaujinta)

Rūta Meilutytė Rusijoje liko be medalių (atnaujinta) Rūta Meilutyte su pagrindine savo varžove ruse J. Jafimova kausis finale.
„50 metrų yra labai staigi distancija – visko gali būti, bet stengsiuosi viską atlikti kuo geriau ir viskas.

Auksine Lietuvos mergaite vadinima Rūta Meilulytė Kazanėje, Rusijoje, vykusį pasaulio vandens sporto šakų čempionato finalą palieka... be medalių. Moterų 50 metrų plaukimo krūtine ją aplenkė amžina konkurentė rusė Julija Jafimova, jamaikietė ir švedė.

Naująja pasaulio čempione tapo švedė 27-erių Jannie Johansson, distanciją nuplaukusi per 30,05 sekundės ir pagerinusi savo šalies rekordą, pranešė delfi.lt. Ant sidabrinio laiptelio užlipo jamaikietė Alia Atkinson (30,11 sek.), o brozna atiteko rusei Julijai Jefimovai (30,13 sek.).
R. Meilutytė distanciją įveikė per 30,14 sekundės ir liko ketvirta.

„50 metrų yra labai staigi distancija – visko gali būti, bet stengsiuosi viską atlikti kuo geriau ir viskas“, – portalui delfi.lt prieš finalą sakė olimpinė čempionė.

Vis dėlto šios pirmenybės Kazanėje visiškai čempionės nenuvylė ir R. Meilutytei padovanojo vieną medalį – 100 metrų ilgio distancijoje ji nusileido rusei J. Jefimovai ir laimėjo sidabrą.

R. Meilutytė savo „Facebooko" paskyroje dėkoja gerbėjams už paramą (Rūtos Meilutytės/„Facebook" nuotr.). R. Meilutytė savo „Facebooko" paskyroje dėkoja gerbėjams už paramą (Rūtos Meilutytės/„Facebook" nuotr.).